Zbiórka Podaruj Gabrysi kolejny rok. - miniaturka zdjęcia

Podaruj Gabrysi kolejny rok.

Gdy rok temu opuszczała schronisko, wszyscy jej wróżyli, że przeżyje najwyżej kilka miesięcy. Stara, głucha, mocno niedowidząca, ze startymi zębami, ze źle zrośniętą łapą po starym złamaniu i odmawiającymi posłuszeństwa tylnymi łapami. Do tego syndrom kojcowego psa – po wieloletnim pobycie w schroniskowym ciasnym kojcu – wypuszczona na dużą przestrzeń, kręciła się w kółko, jakby te niewidzialne ściany kojca nadal istniały. Gabrysia przebywa w hoteliku, gdzie spędzi pewnie resztę swojego życia. Pomimo ogłoszeń, nikt nie ma ochoty na podarowanie jej domu.  A przecież Gabrysia tak niewiele potrzebuje. Obecnie bardzo dużo śpi. Sama reguluje sobie ilość ruchu – w hotelu chodzi swobodnie po całym terenie. Toleruje towarzystwo innych psów.
Ze względu na głuchotę i taką trochę demencję starczą, żyje w swoim świecie. Nie jest nachalna, nie domaga się uwagi. Ale widać, że jest szczęśliwa, zadowolona z życia i bezpieczna. 

Pragniemy, by dożyła w hoteliku do końca swych dni. Chcemy zabezpieczyć jej pobyt na kolejny rok. Już nie wierzymy, by znalazł się ktoś, kto ją przygarnie na resztę życia. Ona tak bardzo wierzy w ludzi, w to, że ją uratują...

Brysia potrzebuje środków nie tylko na utrzymanie w hoteliku, ale również na dobrą karmę dla seniorów i leki, które poprawią stan jej stawów. Bardzo prosimy o wsparcie dla tej kochanej psinki. Podarujmy jej złotą jesień życia. 4000 zł to 12 miesięcy bezpieczeństwa i spokoju!

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij