Zbiórka Leczenie Shadow - zdjęcie główne

Leczenie Shadow

10 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Lilit Szustak - awatar

Lilit Szustak

Organizator zbiórki

Witajcie. Ten śliczny smutas że zdjęcia to Shadow. Nasz piesek, rasy beagle, który towarzy nam od urodzenia. Jest najmłodszy z miotu naszej sunii, która rok temu umarła. Miała 12 lat. Shadow urodził się jako ostatni szczeniak, był niedotleniony, nie oddychał. Razem z mężem cudem go odratowaliśmy i postanowiliśmy, że jeżeli przeżyje to zostaje z nami nikomu go nie oddamy. Tak się też stało. Shadow aktualnie ma 8 lat, jest wesołym, łagodnym, dobrze ułożonym psem, który na spacerach chodzi bez smyczy, bo nas nie opuszcza na krok. Dwa dni temu Shadow podczas zabawy zerwał więzadło w tylnej lewej nożyce. Diagnoza weterynarza! Bez operacji się nie obędzie. Jeżeli nie będziemy operować zostanie kaleką. Mamy zrobione wszystkie badania kwalifikujące do operacji, jesteśmy gotowi do niej. Dlatego apeluję do wszystkich i każdego z osobna. Proszę o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty na operację. Dziękuję każdemu kto zdecyduje nam pomóc. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na Wasze wsparcie..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Lilit Szustak - awatar

Lilit Szustak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Kasia - awatar
Kasia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij