Zbiórka Pomóż Tacie zacząć chodzić - miniaturka zdjęcia

Pomóż Tacie zacząć chodzić

Zbiórka Pomóż Tacie zacząć chodzić - zdjęcie główne

Pomóż Tacie zacząć chodzić

365 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Artur Mroziński - awatar

Artur Mroziński

Organizator zbiórki

Jestem Artur, zbiórka dotyczy mojego Taty Lecha który ma 70 lat, Tata przez swoje całe życie ciężko pracował aby móc wyżywić całą swoją rodzinę oraz wybudować dom. Niestety dnia 21 września nasze życie legło w gruzach, Tata z bardzo wysokim ciśnieniem oraz zimną nogą został przewieziony do szpitala, lekarze stwiedzili tam zaawansowaną zakrzepicę żył głębokich lewej nogi.

Dnia 23 września, Tata przeszedł bardzo skomplikowaną operację by udrożnić żyły. Niestety operacja nie do końca się powiodła i lekarze nie byli w stanie udrożnić żył od kolana w dół. Dnia 25 września lekarze stwierdzili, że niezbędna będzie amputacja nogi dla przeżycia Taty. To był dla nas kolejny olbrzymi cios. Po konsultacji z innym doktorem chirurgii naczyniowej, nie zgodziliśmy się na amputacje, przewieźliśmy Tate do domu  ponieważ jeszcze mieliśmy nadzieję widząc nogę lewą, że stan się poprawi, niestety dnia 29 września otrzymaliśmy jeszcze raz potwierdzenie iż nogę trzeba pilnie amputować. Pojechaliśmy do Gdańska dzielącego nas 130 km by skonsultować raz jeszcze wyrok obydwu lekarzy. Niestety znów otrzymaliśmy informacje o niezbędnej amputacji.

Tata przeszedł operacje amputacji nogi dnia 4 października. 

Aktualnie od 2 dni bardzo dużo ćwiczy by nauczyć się chociażby chodzić o kulach.

Pieniądze zbieram po to by zapewnić Tacie odpowiednią protezę, gdyż nasz stan materialny nie pozwala nam na to, mamy bardzo dużo zobowiązań kredytowych (Tata dorabiał do emerytury około 2 tys złotych), a same raty miesięczne to 2 tys złotych. 

W rodzinie jesteśmy ja, siostra, babcia, mama. Z nas wszystkich tylko Mama pracuje, a Tata dostaje emeryturę. 

Rozmawialiśmy z lekarzami i dowiedzieliśmy się, że koszt normalnej protezy takiej aby Tata zaczął normalnie chodzić zamyka się w granicach 50 tys zł. Narodowy fundusz zdrowia refunduje część kosztów (4600 zł)

Dodatkowo niezbędna będzie również przebudowa łazienki tak, aby Tata mógł normalnie z niej korzystać.

Wierzę w to, że mój Tata zacznie znów chodzić i będzie się cieszył pełnią życia, w końcu po 70 latach pracowania na nas wszystkich, płacąc podatki na to państwo chyba należy mu się godna starość. 

Jeżeli ktoś z Was jest w stanie pomóc, to błagam pomóżcie mojemu Tacie.

PS. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować to mój e-mail to: [email protected]   numer telefonu: 506-927-607

Liczy się każda pomoc

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
365 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Artur Mroziński - awatar

Artur Mroziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Buchta - awatar
Agnieszka Buchta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota - awatar
Dorota
10
Emilia Strybuć - awatar
Emilia Strybuć
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij