Zbiórka Ponad 100 wolnożyjących kotów - miniaturka zdjęcia

Ponad 100 wolnożyjących kotów

Ponad 100 wolnożyjących kotów

1 678 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Pani Iza od wielu lat opiekuje się kotami wolnożyjącymi. Wysterylizowała do tej pory prawie 300 kotek. Zapewnia kotom bardzo syty  posiłek, zimą serwuje dodatkowo ciepłe jedzenie. Dba o to, aby koty miały schronienia- w wielu miejscach są ciepłe styropianowe budki, w których kilka razy w ciągu roku wymieniane są polarowe ścinki na świeże. W razie potrzeby koty są leczone. Mają stały dostęp  do świeżej wody pitnej. 

Obecnie pod opieką Pani Izy jest ponad 100 wolnożyjących kotów. Zdjęcie sporej części podopiecznych:


Zapoznać się z całym stadem kotów wolnożyjących można na dwóch wątkach na forum miau.pl:

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=191332&start=1365

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=194200&start=1125


Piszemy  tam na bieżąco jak wygląda sytuacja, wklejamy zdjęcia. Informujemy o wszystkim co jest związane z kocim stadem.

 Pod pierwszym linkiem jest mowa o około 70 kotach, które są pod opieką Pani Izy od wielu lat. Natomiast kotami z drugiego wątku zajęliśmy się rok temu. Nie zdążyliśmy ze sterylizacjami, bo jest to bardzo ciężki teren, a koty sa dzikie i jeszcze nam nie ufają. Udało się nam do tej pory wysterylizować kilka kotek, przy czym najważniejsze dla nas było zapewnienie odpowiednich warunków, bo koty nie miały nawet ciepłych schronień. 


Po za kotami wolnożyjącymi Pani Iza ma także  koty w domu. W tym kot wymagający specjalnej opieki. W rezultacie pod opieką Pani Izy jest łącznie ponad 120 kotów, które trzeba codziennie nakarmić.

 Dlatego też zwracamy się do Osób, które chciałyby pomóc w napełnieniu kocich miseczek o wpłaty, które zostaną w całości wykorzystane na zakup jedzenia dla kotów. Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki na swoich kontach Facebookowych. Serdecznie zapraszamy także na nasze wątki na miau.pl- znajdą się tam rozliczenia za zakupy  z pieniędzy, które uda się zebrać na zbiórce.

Dziękujemy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

  Izabela Stachowicz- Mazur

  14.09.20
  14.09.20

  Kochani. Ostatnio mieliśmy bardzo, bardzo ciężki okres. Zamordowano nam kota w biały dzień. Musieliśmy zamknąć stołówkę w tym miejscu i jednego kota, który tam został przenieść w inne miejsce. Teraz sprawca odpowie przed sądem za ten czyn. Nadal działamy. Koty tegoroczne z lotniska rosną jak na drożdżach. Wszystkim kotom, którymi się opiekujemy rosną apetyty. Znak, że idzie jesień,a z nią niższe temperatury. W terenie mamy około 40 kocich budek. W tym kilka budek drewnianych( nawet dla 4 kotów). Musimy pomału organizować polarowe ścinki, które świetnie się sprawdzają jako wyściółka. Na zdjęciu Andzia. Kilkunastoletnia kicia, ciesząca się ładną pogodą.

  Zdjęcie aktualizacji 55 229

1 678 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Izabela Stachowicz- Mazur - awatar

Izabela Stachowicz- Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

KotSib - awatar
KotSib
50
JózefK. - awatar
JózefK.
50
Anonim - awatar
Anonim
50
JózefK. - awatar
JózefK.
50
Elisabeth Wegrzynowski - awatar
Elisabeth Wegrzynowski
100
Agnieszka Zaluska - awatar
Agnieszka Zaluska
50
Cindy - awatar
Cindy
90
inezka70 - awatar
inezka70
50
mir.ka - awatar
mir.ka
30
makrzy - awatar
makrzy
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij