Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Kilka dni temu na stronę poświęconą znalezionym i zaginionym zwierzętom ( Kościerzyna - czyja zguba? ) wpłynęło zgłoszenie o psie, który najprawdopodobniej został wyrzucony przez właściciela i znajdował się od dłuższego czasu na stacji benzynowej przy ruchliwej drodze krajowej, prowadzącej na Gdańsk.

Ogromnym problemem okazało się zabezpieczenie suczki, która na każdą próbę zbliżenia reagowała ucieczką . Trzeba było wykazać się wyjątkową delikatnością w związku z tym, że każdy nieprzemyślany ruch mógł skutkować wybiegnięciem na jezdnię i potrąceniem przez samochód . 

Czwartego dnia od umieszczenia ogłoszenia, udało się złapać psa i przewieźć w bezpieczne miejsce. Dzięki licznym udostępnieniom na portalu społecznościowym udało se znaleźć dla suczki dom tymczasowy . 

Suczka wymaga w pierwszej kolejności wizyty u weterynarza, usunięcia kamienia nazębnego ,wykonania podstawowego badania krwi i usg i jeśli zdrowie jej pozwoli natychmiastowej sterylizacji ( istnieje prawdopodobieństwo, że jest w ciąży ).

Prosimy Państwa o choćby najmniejsze wpłaty, które pozwolą nam na przygotowanie suni do adopcji , która będzie poprzedzona wizytą przedadopcyjną i podpisaniem umowy, tak by już nigdy człowiek jej nie zawiódł . Ona nam zaufała - nie chcemy by to zaufaniem ponownie do człowieka straciła .

Aktualności

 • Ela Jerzyk - awatar

  Ela Jerzyk

  02.05.18
  02.05.18

  Suczka od wczoraj, tj. od maja przebywa już w domu tymczasowym w Gdańsku, jutro dzięki uprzejmości Renaty Holender, spotka się z behawiorystą, panią Beatą Węsierską - Wesoła. Suczka jest w dalszym ciągu dość wycofana, od wczoraj nie załatwia potrzeb fizjologicznych, boi się zejść po schodach, a zniesiona na dwór siedzi w jednym miejscu. Liczymy, że przy odpowiednim podejściu szybko zmieni swoje nastawienie do ludzi i ponownie im zaufa. Czeka ją też wizyta u fryzjera i weterynarza. Będziemy na bieżąco informować o postępach. Póki co serdecznie dziękujemy za wsparcie i za wszystkie wpłaty, które przybliżają nas do celu jakim jest znalezienie odpowiedniego domu już na zawsze.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.18
  02.05.18

  ❤️

Ela Jerzyk - awatar

Ela Jerzyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 15

Anna Rybowska - awatar
5
Anna Rybowska
Aleksandra - awatar
20
Aleksandra
Karolina - awatar
50
Karolina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ryśka - awatar
10
Ryśka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Siodelska - awatar
30
Magdalena Siodelska
Izabela Kirschen - awatar
100
Izabela Kirschen

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij