Zbiórka Usunięcie torbiela - zdjęcie główne

Usunięcie torbiela

56 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Mendakiewicz - awatar

Angelika Mendakiewicz

Organizator zbiórki

Witam. Zbiórka powstała w imieniu mojej współlokatorki, która nie wie już co ma robić.

Od lat zmaga się z powracajacym zapaleniem zatok, anginą i gorączką. Lekarze nie umieli się wyznać, przepisywali antybiotyki i do widzenia. Objawy na moment ustępowały, jednak gdy antybiotyk się kończył wracały z podwójną mocą.

W końcu udało się dostać skierowanie na tomograf komputerowy. Wykazał on, że w zatoce szczękowej znajduję się torbiel wypełniona ropą o wymiarach 4 na 3 cm. Naciska on na zęby, a spływająca z gardła ropa, uniemożliwia normalne oddychanie. 

Zabieg jest refundowany przez NFZ (pomijając lata czekania) jednak jest on wykonywany najgorszą możliwą metodą. Polega na usunięciu torbiela przez dziąsło, ale najpierw trzeba pozbyć się 3 przednich zębów. Dla młodej dziewczyny, która nie chce wyglądać jak postać z horroru jest to cios. 

Zabieg nowoczesną, nieinwazyjną metodą kosztuje 6000 złoty. Wykonywany jest przy pomocy lasera i na drugi dzień wychodzi się do domu, z kompletem uzębienia. Dla nas jest to bardzo wysoka kwota, stąd zwracamy się o pomoc tutaj. Nie umiem już patrzeć jak z dnia na dzień traci nadzieję na normalne funkcjonowanie. Za każdą pomoc z całego serca dziękuję. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
56 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Mendakiewicz - awatar

Angelika Mendakiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij