Zbiórka Kojec dla bezdomnych Psów - miniaturka zdjęcia

Kojec dla bezdomnych Psów

Zbiórka Kojec dla bezdomnych Psów - zdjęcie główne

Kojec dla bezdomnych Psów

1 248 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Martuśka Ruda - awatar

Martuśka Ruda

Organizator zbiórki

WITAM wszystkich miłośników zwierząt. Nazywam się Marta Woźniak . Zbiórka ma na celu zebranie funduszy na zakup kojców dla bezdomnych Psów i Psów z interwencji. Chcemy wraz z Grupą miłośników zwierząt stworzyć taki kącik, by Psiaki które nie ma gdzie zabezpieczyć czasem miały swoje bezpieczne miejsce do czasu Adopcji. Miejsce do postawienia 2 kojców jest . Lecz nie ma na to środków ..Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o Pomoc w zakupie tych oto kojców ..mile widziane tez bedą budy , oraz materiały do powstania dodatkowego ogrodzenia by , stworzyć wybieg dla Psów . Ludzie o dobrym sercu dla zwierzat, którym los nie jest obojetny prosze was o Pomoc .  

Pomoc dla Fundacji OTOZ ANIMALS INSPEKTORAT GORZÓW WLKP..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona P. - awatar

  Iwona P.

  03.10.17
  03.10.17

  Martuska kup super kojec dla psiakow :)

  • Martuśka Ruda - awatar

   Martuśka Ruda - Organizator zbiórki

   25.01.18
   25.01.18

   Jak tylko dozbieramy całość bedą zakupione . Dziekuje w imieniu zwierzaków .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.17
  01.08.17

  Kochani wspieramy bezdomniaki ❤

  • Martuśka Ruda - awatar

   Martuśka Ruda - Organizator zbiórki

   25.01.18
   25.01.18

   Dziekuje ślicznie w ich imieniu zwierzaków .

1 248 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Martuśka Ruda - awatar

Martuśka Ruda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Kaja Lukaszewicz - awatar
Kaja Lukaszewicz
100
Artur Marcińczyk - awatar
Artur Marcińczyk
400
Aneta - awatar
Aneta
200
Iwona P. - awatar
Iwona P.
100
Rafal Sobanski - awatar
Rafal Sobanski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Agata - awatar
Agata
30
Edyta Krzyżaniak - awatar
Edyta Krzyżaniak
50
Asta - awatar
Asta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
38

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij