Zbiórka Bernardyn błaga o pomoc - zdjęcie główne

Bernardyn błaga o pomoc

14 957 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 416 osób

Dzięki Waszej pomocy Bekon ( bo tak roboczo ma na imię ) odzyskuje siły, pochłania wielkie ilości jedzenia, odzyskuje też siły:

Edit: psiak przebywa w lecznicy i czuje się dużo lepiej:

Jakim katem musiał być jego właściciel, żeby dopuścić do takiego stanu tego psiaka nawet nie ma sensu mówić. Trafił dzisiaj pod opiekę naszego stowarzyszenia - jest skrajnie zaniedbany, nie ma nosa, jego oczy to jedna wielka ropa, jest wychudzony, głodny, odwodniony.

Jego stan jest ciężki i na chwilę obecną zagraża życiu - obecnie jest w lecznicy która walczy o jego życie:


Pies potrzebował natychmiastowej pomocy, nawet nie potrafimy powiedzieć jak duże będą koszty jego leczenia - na pewno olbrzymie - ale nawet jeżeli będziemy musieli się zapożyczyć nie odpuścimy walki o jego zdrowie i życie.

Jeżeli chcecie uzyskać więcej info o naszym podopiecznym wejdźcie na: https://www.facebook.com/psiakowo gdzie będziemy ba bieżąco informowac o jego stanie zdrowia.

Całość zebranej kwoty zostanie przeznaczona na leczenie, leki, karmę podopiecznych stowarzyszenia Animal Sos.


Komentarze


 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  28.12.2021
  28.12.2021

  Może i nie da się uratować całego świata, ale wy ratujecie świat każdego zwierzaka, któremu pomagacie. Dziękujemy, że jesteście. Bernardynek jest cudowny. Oby jak najszybciej wyzdrowiał i znalazł kochający dom.

 • Karolina - awatar

  Karolina

  27.12.2021
  27.12.2021

  Mam nadzieję,ze bernardynek odzyska pełnię zdrowia i zazna miłości... A oprawca zostanie skazany maksymalnym wyrokiem i kara pieniężną na rzecz pokrzywdzonych zwierząt. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wielbicieli psów :) razem możemy zrobić więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół!!!

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  17.12.2021
  17.12.2021

  Trzymam mocno kciuki i wiem ze jeszcze będzie pięknie ❤️❤️❤️

 • Milena i Krzysztof - awatar

  Milena i Krzysztof

  11.12.2021
  11.12.2021

  Mamy nadzieje, że Bekon się szybko zregeneruje i znajdzie kochający dom! A sprawca poniesie zasłużoną, wielowątkową karę w każdym aspekcie swojego jestestwa :/

  • Animal Sos - awatar

   Animal Sos - Organizator zbiórki

   12.12.2021
   12.12.2021

   Serdecznie dziękujemy w imieniu Bekona ( bo tak roboczo otrzymał na imię ), psiak przebywa w lecznicy, stan jego oczu się poprawia, psiak pochłania wiele puszek dziennie, jest dzielny i mega przyjazny. Serdecznie dziękujemy, za wspieranie jego leczenia i wyżywienia :)

 • Konrad Kuzdzal - awatar

  Konrad Kuzdzal

  10.12.2021
  10.12.2021

  Cegiełka ode mnie, obyś szybko stanął na 4 łapki 🐾🐾

14 957 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 416 osób

Wpłaty: 416

Agata Skurzewska - awatar
Agata Skurzewska
50
Tomek - awatar
Tomek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Alusia - awatar
Alusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina - awatar
Karolina
500
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lena Bobrowicz - awatar
Lena Bobrowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij