Zbiórka Zapasy na zimę dla Oazy - zdjęcie główne

Zapasy na zimę dla Oazy

975 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Kochani! Dziś prosimy Was o pomoc w zakupie zapasów zimowych, głównie siano i słoma które są niezbędne w opiece nad stadem. Stado liczy pięć koni i dwie krówki: 

Buba - klacz odebrana interwencyjnie z patologii, zaniedbana i bita przez swojego właściciela. 

Pepa- kucynka odebrana interwencyjna, nieudany prezent, większość życia spędziła w komórce. 

Echo- prawie bezzębny staruszek po karierze sportowej. Wykupiony od handlarza z okropnym grzybem...ochwatowy, kolkowy z bólami stawowymi oraz ciągła niedowaga z która walczymy - odszedł od nas 28.09.2019 💔

Źrebi Hades - roczny źrebak wykupiony na targu mięsnym w Skaryszewie 2019. Wycofany i agresywny w stosunku do ludzi, u nas odzyskuje spokój i uczy się sztuki miłości. 

Alfred- koń wykupiony od handlarza po targu mięsnym w Pajęcznie, nadal leczony na grudy/brodawczyce/wylewy limfy. 

Jogurt (Askalon) - dołączył do stada kilka dni temu,wykupiony od handlarza,  niewiele jeszcze wiem o jego stanie zdrowia.
Bułka - półroczna jałówka która urodziła się u nas w Oazie, jej mama - Syta, krówka wykupiona przed wyjazdem do rzezni, odeszła kilka godzin po porodzie. 

Miri- roczna jałówka wykupiona z „polskiej wsi” miała rodzic i skończyć na haku, dołączyła do samotnej Bułki, stworzyły mini stado. 

Za kwotę która jest celem zbiórki chcielibyśmy kupić również owies, otręby ryżowe, trawokulki, wysłodki, jęczmień, lucerne i inne drobne ziarno. 

Każda złotówka jest bardzo ważna bo ratowanie zwierzaków nie kończy się na ich wykupie 🙏wszystkie wyżej wymienione zwierzaki są ratowane dzięki Waszej dobroci i empatii ❤️

Prosimy o choćby 1,2 lub 5 zł od każdego z Was 🙏🙏razem możemy sprawić że dzieciaki będą miały pełne brzuszki ❤️ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
975 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Boćkowska - awatar
Beata Boćkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Wojciechowska - awatar
Joanna Wojciechowska
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Łukasz - awatar
Łukasz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elzbieta Stein - awatar
Elzbieta Stein
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij