Zbiórka Zapasy na zimę dla Oazy - zdjęcie główne

Zapasy na zimę dla Oazy

975 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Kochani! Dziś prosimy Was o pomoc w zakupie zapasów zimowych, głównie siano i słoma które są niezbędne w opiece nad stadem. Stado liczy pięć koni i dwie krówki: 

Buba - klacz odebrana interwencyjnie z patologii, zaniedbana i bita przez swojego właściciela. 

Pepa- kucynka odebrana interwencyjna, nieudany prezent, większość życia spędziła w komórce. 

Echo- prawie bezzębny staruszek po karierze sportowej. Wykupiony od handlarza z okropnym grzybem...ochwatowy, kolkowy z bólami stawowymi oraz ciągła niedowaga z która walczymy - odszedł od nas 28.09.2019 💔

Źrebi Hades - roczny źrebak wykupiony na targu mięsnym w Skaryszewie 2019. Wycofany i agresywny w stosunku do ludzi, u nas odzyskuje spokój i uczy się sztuki miłości. 

Alfred- koń wykupiony od handlarza po targu mięsnym w Pajęcznie, nadal leczony na grudy/brodawczyce/wylewy limfy. 

Jogurt (Askalon) - dołączył do stada kilka dni temu,wykupiony od handlarza,  niewiele jeszcze wiem o jego stanie zdrowia.
Bułka - półroczna jałówka która urodziła się u nas w Oazie, jej mama - Syta, krówka wykupiona przed wyjazdem do rzezni, odeszła kilka godzin po porodzie. 

Miri- roczna jałówka wykupiona z „polskiej wsi” miała rodzic i skończyć na haku, dołączyła do samotnej Bułki, stworzyły mini stado. 

Za kwotę która jest celem zbiórki chcielibyśmy kupić również owies, otręby ryżowe, trawokulki, wysłodki, jęczmień, lucerne i inne drobne ziarno. 

Każda złotówka jest bardzo ważna bo ratowanie zwierzaków nie kończy się na ich wykupie 🙏wszystkie wyżej wymienione zwierzaki są ratowane dzięki Waszej dobroci i empatii ❤️

Prosimy o choćby 1,2 lub 5 zł od każdego z Was 🙏🙏razem możemy sprawić że dzieciaki będą miały pełne brzuszki ❤️ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
975 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Więckowska - awatar

Natalia Więckowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Boćkowska - awatar
Beata Boćkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Wojciechowska - awatar
Joanna Wojciechowska
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Łukasz - awatar
Łukasz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elzbieta Stein - awatar
Elzbieta Stein
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij