Mistrzostwa Świata w plażówce

owner

Ewa Ciesielska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Wspiera nas środowisko piłkarskie:

Piłkarze GKS Katowice

Wspiera nas środowisko siatkarskie:

Katarzyna Mróz i siatkarki KS DevelopRes Rzeszów

Siatkarze KS Jastrzębski Węgiel

Trenerzy: Mark Lebedew (I Trener), Leszek Dejewski (II Trener)

Siatkarze: Patryk Strzeżek (1), Maciej Muzaj (2),Jakub Popiwczak (3), Karol Gdowski (12), Grzegorz Kosok (4), Damian Boruch (6), Wojciech Sobala (11), Marcin Bachmatiuk (17), Radosław Gil (5), Lukas Kampa (10), Scott Touzinsky (7), Marcin Ernastowicz (8),  Jason De Rocco (9), Salvador Hidalgo Oliva (13), Sebastian Schwarz (16)


Siatkarka Anna Werblińska - reprezentantka Polski, obecnie zawodniczka KPS Chemik Police 

Siatkarze GKS Katowice.

Gabriela Polańska z siatkarkami i trenerami GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ

Gabriela Polańska:

Kochani słuchajcie, jest ważna sprawa. Te zdolne dziewczyny mają szansę wyjechać wyjechać na Mistrzostwa Świata w plażówce i spełnić swoje marzenia, potrzebują jednak naszej pomocy! Jeśli tylko możecie to proszę wesprzyjcie je, bo naprawdę warto! Marzenia to piękna sprawa. Ja ostatnio spełniłam swoje i zdobyłam srebrny medal Mistrzostw Polski. Sprawmy by te dziewczyny miały szanse spełnić swoje! :)

Trenerzy: Błażej Krzyształowicz (I trener), Tadeusz Krzyształowicz (II trener)

Siatkarki: Sylwia Pelc (1), Gabriela Polańska (2), Monika Kutyła (5), Ewelina Tobiasz (6), Julia Twardowska (7), Natalia Strózik (8), Sylwia Pycia (11), Heike Beier (12), Paulina Maj - Erwardt (13 - libero), Kaja Grobelna (15), Pavla Vincourova (18), Martyna Grajber (20), 


Hurra!

Zdobyłyśmy Mistrzostwo Polski i możemy jechać na Mistrzostwa Świata Szkół w siatkówce plażowej, które odbędą się w dniach 27.05-03.06.2017 w stolice Polinezji Francuskiej-Papeete!

Możemy, co nie znaczy, że pojedziemy..!

Dzieli nas ok. 16 tysięcy kilometrów i 20 tysięcy złotych, by opłacić bilet lotniczy, koszty pobytu i ubezpieczenia. 

Mamy już prawie 30 tysięcy złotych, potrzebujemy "tylko" 20 tysięcy, a wtedy nie zatrzyma nas nikt! Pojedziemy, by zwyciężyć!

Jesteśmy trzy. Młode, zdolne i ambitne: Martyna, Natalia i Zosia. Mamy okazję pokazać światu jak silna jest polska siatkówka. Liczymy, że wspierając nas, pokażemy też, jak wspaniali są polscy kibice.

Naszą trenerką jest Ewa Ciesielska! :)

Więcej informacji na nasz temat znajdziecie na stronie:

www.zagrajmywpapeete.xyz


FACHOWCY MAJĄ GŁOS!

Wierzę, że dziewczyny, poprzez swoją ciężką pracę spełnią swoje marzenia. Bardzo mocno trzymam kciuki, wspieram i dopinguję.

Anna Werblińska


Natalia Ciesielska i Martyna Cholewa są wielkimi talentami katowickiej siatkówki. Od wielu lat zdobywają doświadczenie na parkietach oraz piasku nie tylko w województwie śląskim, ale również na arenie ogólnopolskiej reprezentując nasze województwo w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Ten rok jest dla nich szczególnie udany, wraz z innymi koleżankami z klubu UKS Źródełko Katowice zdobyły 3 miejsce na Śląsku w kategorii młodziczek, co dało im awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, gdzie zajęły 3 miejsce. Jeszcze większe sukcesy młode damy osiągnęły grając razem w rozgrywkach siatkówki plażowej. Najpierw zostały Mistrzyniami Śląska Młodziczek w siatkówce plażowej, a następnie w pięknym stylu zdobyły najcenniejszy medal w Finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek.  A to jeszcze nie koniec sukcesów, ponieważ zdobyły Mistrzostwo Polski Gimnazjady w siatkówce plażowej. I właśnie z faktu zdobycia Mistrzostwa Polski Gimnazjady zostały zaproszone na Mistrzostwa Świata ISF Szkół w siatkówce plażowej. Wyjazd na ten turniej to wielka szansa na dalszy rozwój sportowy dziewcząt. Swoją obecną postawą na arenie Śląska i Polski udowodniły już, że drzemią w nich olbrzymie możliwości, które należy wspierać inwestując w sportowy rozwój. Będę z wielką uwagę przyglądał się im dalszej przygodzie z tak pięknym sportem jakim jest siatkówka. Gratulując sukcesów życzę udanego występu na Mistrzostwach Świata ISF Szkół w siatkówce plażowej i powrotu do kraju z medalem.

Prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej 

Marcin WeinerMartyna i Natalia w moich odczuciach są to zawodniczki, które przez ciężką pracę i systematyczność osiągnęły wysoki poziom sportowy, jak na tak młody wiek. Udowodniły to swoimi sukcesami na arenie młodzieżowej w poprzednim sezonie. Są na dobrej drodze, aby kolejny raz pokazać, iż ich umiejętności wykraczają poza możliwości swoich rówieśniczek. Bardzo dobrze współpracuje się z tak zorganizowanym zespołem. Życzę sukcesów!

Trenerzy SMS PZPS Łódź

Magdalena i Michał Szczytowicz

Natalia, Zosia i Martyna to zawodniczki, które pokazały się z bardzo dobrej strony na Turnieju Nadziei Olimpijskich w siatkówce plażowej w Mysłowicach 2016. Ich postawa została doceniona poprzez powołanie ich na akcje szkolenia centralnego w siatkówce plażowej pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Są to zawodniczki charakterne, waleczne o dużych ambicjach. Nastawione na ciężką pracę i zdeterminowane do realizacji postawionych celów. Prezentują postawę godną naśladowania. Życzę im samych sukcesów i powodzenia w dążeniu do realizacji marzeń. 

Trener kadry juniorek w siatkówce plażowej

Rafał Szternel

Pomóżmy spełnić marzenia tym utalentowanym dziewczynom!!! 

"Szczęśliwym jest człowiek, który wykonuje to co kocha i lubi" - dziewczyny z pasją trenują siatkówkę dlatego warto pomagać.

Reprezentantka Polski, dwukrotna Mistrzyni Europy (2003r., 2005r.), MVP Mistrzostw Europy w 2005r. Dwukrotna Mistrzyni Włoch (klub Desparu Sirio Perugia) , zwyciężczyni Ligi Mistrzyń. Ikona siatkówki w Polsce i za granicą.

Dorota Świeniewicz


Pani Justyna Gala i Pan Benn Urquidez

Dziękujemy serdecznie Pani Justynie Gali i Bennowi Urquidez za pomoc. Nie przypuszczaliśmy, że znane gwiazdy sportu i kina będą z nami podczas Gali WKN CHALLENGE, ale również będą trzymać za nas kciuki. To dla nas wielkie wyzwanie.

Media o nas:

https://katowice.tvp.pl/27100964/27092016-godz-2130

https://katowice.tvp.pl/29167255/21022017-godz-1850

https://katowice.tvp.pl/29254421/27022017-godz-1850

https://www.youtube.com/watch?v=q6zvcdKWuN4&feature=youtu.be&t=29m50s


Komentarze

 • www.ThisDay.pl

  09.05.17
  09.05.17

  Dziewczyny! Do boju! Żyjcie pasją tak ja ja fotografią ślubną! :D Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy!

 • Zofia

  09.05.17
  09.05.17

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca

  24.04.17
  24.04.17

  POWODZENIA ANDREW BVB

 • Piotr Ficner

  21.04.17
  21.04.17

  Posta wysyłam w świat, trzymam kciuki za zbiórkę i za wygraną!

 • Anonim

  16.04.17
  16.04.17

  Ziarnko do ziarnka ...

owner

Ewa Ciesielska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 43

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  1
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  200
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar www.ThisDay.pl
  5
  www.ThisDay.pl
 • Avatar Zofia
  3
  Zofia
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  4
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Kamil
  24
  Kamil
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę