Katarzyna Mróz i siatkarki KS DevelopRes Rzeszów

Siatkarze KS Jastrzębski Węgiel

Trenerzy: Mark Lebedew (I Trener), Leszek Dejewski (II Trener)

Siatkarze: Patryk Strzeżek (1), Maciej Muzaj (2),Jakub Popiwczak (3), Karol Gdowski (12), Grzegorz Kosok (4), Damian Boruch (6), Wojciech Sobala (11), Marcin Bachmatiuk (17), Radosław Gil (5), Lukas Kampa (10), Scott Touzinsky (7), Marcin Ernastowicz (8),  Jason De Rocco (9), Salvador Hidalgo Oliva (13), Sebastian Schwarz (16)

Siatkarka Anna Werblińska - reprezentantka Polski, obecnie zawodniczka KPS Chemik Police

Siatkarze GKS Katowice.

Gabriela Polańska z siatkarkami i trenerami GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ

Trenerzy: Błażej Krzyształowicz (I trener), Tadeusz Krzyształowicz (II trener)

Siatkarki: Sylwia Pelc (1), Gabriela Polańska (2), Monika Kutyła (5), Ewelina Tobiasz (6), Julia Twardowska (7), Natalia Strózik (8), Sylwia Pycia (11), Heike Beier (12), Paulina Maj - Erwardt (13 - libero), Kaja Grobelna (15), Pavla Vincourova (18), Martyna Grajber (20),

Hurra!

Zdobyłyśmy Mistrzostwo Polski i możemy jechać na Mistrzostwa Świata Szkół w siatkówce plażowej, które odbędą się w dniach 27.05-03.06.2017 w stolice Polinezji Francuskiej-Papeete!

Możemy, co nie znaczy, że pojedziemy..!

Dzieli nas ok. 16 tysięcy kilometrów i 20 tysięcy złotych, by opłacić bilet lotniczy, koszty pobytu i ubezpieczenia.

Mamy już prawie 30 tysięcy złotych, potrzebujemy "tylko" 20 tysięcy, a wtedy nie zatrzyma nas nikt! Pojedziemy, by zwyciężyć!

Jesteśmy trzy. Młode, zdolne i ambitne: Martyna, Natalia i Zosia. Mamy okazję pokazać światu jak silna jest polska siatkówka. Liczymy, że wspierając nas, pokażemy też, jak wspaniali są polscy kibice.

Naszą trenerką jest Ewa Ciesielska! :)

Więcej informacji na nasz temat znajdziecie na stronie:

FACHOWCY MAJĄ GŁOS!

Wierzę, że dziewczyny, poprzez swoją ciężką pracę spełnią swoje marzenia. Bardzo mocno trzymam kciuki, wspieram i dopinguję.

Anna Werblińska

Natalia Ciesielska i Martyna Cholewa są wielkimi talentami katowickiej siatkówki. Od wielu lat zdobywają doświadczenie na parkietach oraz piasku nie tylko w województwie śląskim, ale również na arenie ogólnopolskiej reprezentując nasze województwo w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Ten rok jest dla nich szczególnie udany, wraz z innymi koleżankami z klubu UKS Źródełko Katowice zdobyły 3 miejsce na Śląsku w kategorii młodziczek, co dało im awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, gdzie zajęły 3 miejsce. Jeszcze większe sukcesy młode damy osiągnęły grając razem w rozgrywkach siatkówki plażowej. Najpierw zostały Mistrzyniami Śląska Młodziczek w siatkówce plażowej, a następnie w pięknym stylu zdobyły najcenniejszy medal w Finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek.  A to jeszcze nie koniec sukcesów, ponieważ zdobyły Mistrzostwo Polski Gimnazjady w siatkówce plażowej. I właśnie z faktu zdobycia Mistrzostwa Polski Gimnazjady zostały zaproszone na Mistrzostwa Świata ISF Szkół w siatkówce plażowej. Wyjazd na ten turniej to wielka szansa na dalszy rozwój sportowy dziewcząt. Swoją obecną postawą na arenie Śląska i Polski udowodniły już, że drzemią w nich olbrzymie możliwości, które należy wspierać inwestując w sportowy rozwój. Będę z wielką uwagę przyglądał się im dalszej przygodzie z tak pięknym sportem jakim jest siatkówka. Gratulując sukcesów życzę udanego występu na Mistrzostwach Świata ISF Szkół w siatkówce plażowej i powrotu do kraju z medalem.

Prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej

Marcin Weiner

Martyna i Natalia w moich odczuciach są to zawodniczki, które przez ciężką pracę i systematyczność osiągnęły wysoki poziom sportowy, jak na tak młody wiek. Udowodniły to swoimi sukcesami na arenie młodzieżowej w poprzednim sezonie. Są na dobrej drodze, aby kolejny raz pokazać, iż ich umiejętności wykraczają poza możliwości swoich rówieśniczek. Bardzo dobrze współpracuje się z tak zorganizowanym zespołem. Życzę sukcesów!

Trenerzy SMS PZPS Łódź

Magdalena i Michał Szczytowicz

Natalia, Zosia i Martyna to zawodniczki, które pokazały się z bardzo dobrej strony na Turnieju Nadziei Olimpijskich w siatkówce plażowej w Mysłowicach 2016. Ich postawa została doceniona poprzez powołanie ich na akcje szkolenia centralnego w siatkówce plażowej pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Są to zawodniczki charakterne, waleczne o dużych ambicjach. Nastawione na ciężką pracę i zdeterminowane do realizacji postawionych celów. Prezentują postawę godną naśladowania. Życzę im samych sukcesów i powodzenia w dążeniu do realizacji marzeń.

Trener kadry juniorek w siatkówce plażowej

Rafał Szternel

Pomóżmy spełnić marzenia tym utalentowanym dziewczynom!!!

"Szczęśliwym jest człowiek, który wykonuje to co kocha i lubi" - dziewczyny z pasją trenują siatkówkę dlatego warto pomagać.

Reprezentantka Polski, dwukrotna Mistrzyni Europy (2003r., 2005r.), MVP Mistrzostw Europy w 2005r. Dwukrotna Mistrzyni Włoch (klub Desparu Sirio Perugia) , zwyciężczyni Ligi Mistrzyń. Ikona siatkówki w Polsce i za granicą.