Zbiórka Postawmy Piotrka na nogi - miniaturka zdjęcia

Postawmy Piotrka na nogi

Zbiórka Postawmy Piotrka na nogi - zdjęcie główne

Postawmy Piotrka na nogi

37 118 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 371 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Warzecha - awatar

Magdalena Warzecha

Organizator zbiórki

Piotrek nigdy nie odmówił nikomu pomocy. Zawsze uśmiechnięty, szczery, prawdziwy.

16 września Piotr Piwowarski uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Został przygnieciony przez maszynę budowlaną. Jego stan okazał się być na tyle poważny, że został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Nowym Targu. 

Jego stan był ciężki, stracił dużo krwi. Na szczęście- nie poddał się. Przeszedł szereg operacji, dzięki którym noga, która doznała najliczniejszych obrażeń ma szansę wrócić do stanu sprzed wypadku. Na Oddziale Intensywnej Terapii spędził kilkanaście długich dni. 

W tym momencie jego stan jest stabilny, przebywa już na oddziale ortopedii Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu. 

Przed Piotrkiem kolejna długa droga - Powrót do sprawności.

Przed nim długa rehabilitacja, która jak wiadomo- kosztuje bardzo dużo. Oprócz tego dochodzą jeszcze koszty sprzętu medycznego, leków, przystosowania chociażby części domu. Był jedynym żywicielem rodziny, w domu żona i dwie małe księżniczki, niecierpliwie czekają na tatę. 

Dlatego my, rodzina i najbliżsi, zwracamy się do Was- znajomi i nie znajomi. Każda wpłacona przez Was złotówka będzie przybliżała nas do celu- Powrotu do zdrowia Piotrka, a na tym zależy nam najbardziej. 

Wszystkie wpłacone przez Was pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację Piotrka. Mamy nadzieje, że to pomoże mu być samodzielnym a w przyszłości wrócić do stanu sprzed wypadku. 

22.10.2020r.

Mimo wysiłków lekarzy, nogi nie udało się uratować. Piotrek jest już po amputacji kończyny. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak trudne są dla niego nowe okoliczności, w których się znalazł. Bardzo zależy nam, żeby Piotrek mógł normalnie funkcjonować, mimo wszystko.

W związku ze zmianą okoliczności zmieniamy też cel zbiórki. Naszym głównym celem w tym momencie staje się zebranie środków na protezę- bez niej Piotr nie będzie w stanie wrócić do normalnego życia. Pozostałe środki są potrzebne na rehabilitację po amputacji, wizyty u specjalistów, części zamienne do protezy.

Po raz kolejny ogromnie Wam dziękujemy za każde udostępnienie i każdą wpłaconą złotówkę. Osiągnęliśmy już tak wiele, mamy nadzieję że i kolejny cel stanie się osiągnięty.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Warzecha - awatar

  Magdalena Warzecha

  22.10.20
  22.10.20

  Od wypadku minęło już sporo czasu. Niestety, nie wszystko poszło po naszej myśli. Po długiej walce, kilku operacjach usłyszeliśmy decyzję- nogi nie udało się uratować. Bardzo chcemy, aby Piotrek mógł funkcjonować mimo amputacji, dlatego zmieniamy cel zbiórki. Naszym nadrzędnym celem staje się zebranie środków na protezę i rehabilitację po amputacji kończyny.

Komentarze


 • Targosz - awatar

  Targosz

  28.10.20
  28.10.20

  Dużo zdrowia!

 • Paweł Ćwiękała - awatar

  Paweł Ćwiękała

  27.10.20
  27.10.20

  Wracaj do zdrowia. Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.10.20
  26.10.20

  Duzo zdrowka zycze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.20
  04.10.20

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia😍😍😍

 • MWBAL - awatar

  MWBAL

  30.09.20
  30.09.20

  Dużo zdrowia!

37 118 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 371 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Warzecha - awatar

Magdalena Warzecha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 371

Paweł Mikoda - awatar
Paweł Mikoda
5
MAŁGORZATA i KRZYSZTOF SPISAK - awatar
MAŁGORZATA i KRZYSZTOF SPISAK
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Barbara Andrychów - awatar
Barbara Andrychów
100
Pracownicy Przedszkola - awatar
Pracownicy Przedszkola
600
Sabina Dubiel - awatar
Sabina Dubiel
100
Jadwiga K. - awatar
Jadwiga K.
100
Jadwiga Lachendro - awatar
Jadwiga Lachendro
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij