Zbiórka Pomóż mi uratować Tatę! - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi uratować Tatę!

Zbiórka Pomóż mi uratować Tatę! - zdjęcie główne

Pomóż mi uratować Tatę!

21 881 zł z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 274 osoby
Wpłać teraz
 
Martyna Walkowiak - awatar

Martyna Walkowiak

Organizator zbiórki

Mój ukochany Tata... Dwa lata temu mój Tata zachorował na raka prostaty. Nasze życie po tej diagnozie stanęło w miejscu! Zadawaliśmy sobie pytanie - dlaczego?! Jak nasz silny Tata może być tak poważnie chory?! 


Tata poddał się terapii - najpierw operacja później radioterapia, zastrzyki i pełno lekarstw, które kosztują krocie! Wszystkie oszczędności moich rodziców i moje poszły na lekarstwa i leczenie ukochanego Taty. Nic nie było ważne, tylko to, żeby wyzdrowiał. 


Po jakimś czasie od rozpoczęcia terapii wyniki Taty zaczęły się poprawiać! Byliśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze! Niestety nasze szczęście nie trwało długo... Rak powrócił ze zdwojoną siłą. Tata ma przeżuty do kości. Niestety potrzebujemy pieniędzy na leczenie... 


Mój Tata jest wspanialy, niedawno został dziadkiem i chciałby widzieć jak dorastają jego najukochańsze wnuki. Bardzo proszę każdego kto to czyta o wpłatę nawet najmniejszej kwoty, razem zdziałamy naprawdę dużo! Wierze, że uda się zebrać wymaganą kwotę i, że mój Tata wyzdrowieje. Dziękuję w imieniu całej rodziny.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Cysia - awatar

  Cysia

  20.05.19
  20.05.19

  Zdrówka dla Taty!!!!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.19
  20.05.19

  Mam nadzieje ze uda się wspólnymi siłami!! Trzymam kciuki

 • Alicja - awatar

  Alicja

  13.05.19
  13.05.19

  Dużo zdrowia dla Taty i sił dla całej rodziny!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.19
  06.04.19

  Życzę zdrowia dla Twojego taty 💙

 • Ewa E. - awatar

  Ewa E.

  31.03.19
  31.03.19

  Dużo zdrowia dla Taty! ✊🏼✊🏼

21 881 zł z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 274 osoby
Wpłać teraz
 
Martyna Walkowiak - awatar

Martyna Walkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 274

Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ewa Skrzyniarz - awatar
Ewa Skrzyniarz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Cysia - awatar
Cysia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ella - awatar
Ella
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij