Zbiórka Karma dla odebranych zwierząt! - miniaturka zdjęcia

Karma dla odebranych zwierząt!

Nasi podopieczni potrzebują pomocy! Zbieramy na karmę bytową i weterynaryjną dla psów i kotów odebranych podczas interwencji. 

Na karmę wydajemy średnio 3 000 zł miesięcznie. Coraz trudniej ponieść nam tak ogromne koszty, a każdego miesiąca ratujemy kolejne zaniedbane i maltretowane zwierzęta, które trzeba wykarmić. Prosimy, nie pozwól im głodować...

W tej chwili mamy pod opieką kilkanaście psów i kotów. Część z nich przebywa w domach tymczasowych i hotelach, inne w klinikach weterynaryjnych. Potrzeby zwierząt są bardzo różne, zależnie od stanu zdrowia i wieku zwierzęcia.

Większość z naszych psów je zwykłą karmę bytową. Aktualnie pod opieką mamy kilka piesków zabranych z łańcucha i podczas innych interwencji. Jest Franek w typie sznaucera, Maja, staruszka Berta, Krysia, maleńka Hela chora na nowotwór, Benia i Rolf. 

A do gromady psiaków po przejściach dołączyła też kotka Odessa. Brak tu miejsca, aby opisać wszystkie ich perypetie, jednak każde z tych stworzeń przeszło wiele w swym życiu, a w przypadku niektórych to cud, że jeszcze żyją. Ich losy można śledzić na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/Viva.Interwencje/

Zwierzęta, które są w poważniejszym stanie, potrzebują specjalistycznej karmy weterynaryjnej, która zwykle jest bardzo droga. Część z kotów zabranych podczas interwencji z warszawskiego Mokotowa nadal przebywa w klinice (więcej o tej koszmarnej sprawie tutaj: https://pomagam.pl/kotyMokotow ).

Potrzebują one karmy Royal dla kotów z niewydolnością nerek. Również suczka Misia zabrana z meliny przebywa wciąż w klinice. Suczka Sara z kolei ze względu na problemy trawienne musi dostawać specjalną karmę Intestinal Low Fat o mniejszej zawartości tłuszczu.

Potrzeby są duże, dlatego nasz cel to 5 000 zł. Ta kwota pozwoli nam przez co najmniej kilka tygodni wyżywić naszą gromadkę życiowych rozbitków. Każda złotówka się liczy i robi różnicę! Serdecznie prosimy o darowizny na rzecz zwierząt i dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Wybierz kwotę

Wpłaty - 9

Patka - awatar
5
Patka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Małgosia Ostrowska - awatar
20
Małgosia Ostrowska
Kasia i Albert - awatar
30
Kasia i Albert
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anna Stańczyk - awatar
50
Anna Stańczyk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.