Zbiórka DobroWraca Budowa Projektu - miniaturka zdjęcia

DobroWraca Budowa Projektu

DobroWraca Budowa Projektu

67 336 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 888 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Gruźla - awatar

Mateusz Gruźla

Organizator zbiórki

Wielki projekt #DobroWraca to idea niesienia pomocy najsłabszym. Od lat walczymy razem o zdrowie i ŻYCIE dzieci. Póki starczy mi się będę w służbie dzieciom obok Was i dla Waszej i Waszych dzieci dyspozycji. Proszę dołącz i wesprzyj szlachetny projekt, który pozwoli działać skuteczniej. Wysłuchaj głosu płynącego z serca. 

Strona internetowa #dobrowraca zaliczkowana i w trakcie budowy. D ziękuję za każdy dobry gest i wsparcie szlachetnej idei projektu. W styczniu start! 

Kochani! Projekt #DobroWraca to inicjatywa, która ma na celu wsparcie potrzebujących rodzin w promocji zbiórek charytatywnych i fundacji. 

➡️ FANPAGE #DOBROWRACA 

Projekt obejmuje szeroko rozumiany marketing charytatywny, pozyskiwanie darczyńców ,współpracę w zakresie mediów i social mediów, a także pomoc w tworzeniu materiałów promocyjnych. Dziękuję że jesteście i zmieniacie ŻYCIE Innych❤️


Od lat zajmuje się walką o środki na leczenie i ratowanie życia i zdrowia ciężko chorych dzieci. To niełatwe zadanie i każdy sukces okupiony jest ciężką pracą, jednak każde kolejne ocalone dziecko daje mi siłę i motywację do dalszej pracy. Mój ➡️ Fanpage #DobroWraca Mateusz Gruźla

Moja społeczna działalność spotyka się z  szerokim i pozytywnym odbiorem. Widzę, że jesteśmy wspaniałym Społeczeństwem, które nie potrafi przejść obojętnie obok krzywdy niewinnego Aniołka.

WIem co oznacza strata dziecka, doświadczyłem tej tragedii osobiście, stąd widząc choćby najmniejszą szansę na poprawę zdrowia, a tym bardziej ratowanie życia dokładam wszelkich starań, żeby zbiórka zakończyła się sukcesem.

Projekt #DobroWraca jest pomysłem, który ma usprawnić i rozwinąć moją działalność. Mając wiedzę i doświadczenie chcę pomagać potrzebującym rodzinom w promocji zbiórek charytatywnych. Rodzice zmagający się z chorobą dziecka często nie są w stanie zająć się szeroko rozumianą obsługą social mediów, docieraniem do sponsorów, redagowaniem i projektowaniem szaty graficznej materiałów promocyjnych.

To pochłania wiele energii, a niejednokrotnie potrzebne są dodatkowe środki finansowe. W sytuacji ciężkiej choroby kogoś bliskiego nie mamy siły na taką działalność, cała nasza uwaga skupiona jest na ukochanej osobie, a strach o jej życie często utrudnia nam skuteczne działanie.

Projekt #DobroWraca to inicjatywa organizacji kompleksowej promocji zbiórki, tak aby apel o pomoc dotarł do jak największej liczby osób, żeby Państwo usłyszeli to wołanie rozpaczy i mogli zareagować otwierając swoje serce.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zbudowanie strony internetowej, zakup sprzętu umożliwiający realizowanie materiałów promocyjnych, opłacenie współpracy z profesjonalnym grafikiem, dojazdy do potrzebujących, koszty marketingowe związane z promowaniem zbiórek w mediach społecznościowych, a w przyszłości także rozwój inicjatywy i zatrudnienie lokalnych opiekunów zbiórek na terenie całej Polski i utrzymanie projektu na cały rok 2021.

Wiem, że tych serc jest bardzo wiele, stąd moja wielka prośba o wsparcie finansowe w celu zorganizowania przeze mnie całego zaplecza, które pozwoli wdrożyć projekt w życie, wtedy moja działalność będzie jeszcze bardziej efektywna, pozwoli ocalić jeszcze więcej niewinnych dzieci. Zapraszam do współpracy➡️ Fanpage #DobroWraca  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.20
  26.11.20

  Trzymam kciuki❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.20
  25.11.20

  Mateuszu, dobrze że jesteś.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.20
  18.11.20

  3mcie się!

 • Zuzana Budzakova - awatar

  Zuzana Budzakova

  17.11.20
  17.11.20

  🕊🕊🕊💗💗💗💗🕊🕊🕊

 • Barto Lomeo - awatar

  Barto Lomeo

  17.11.20
  17.11.20

  Niech Ci Bóg błogosławi i królowa Maryja

67 336 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 888 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Gruźla - awatar

Mateusz Gruźla

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 888

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Kudyra - awatar
Agnieszka Kudyra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Teresa G - awatar
Teresa G
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij