Zbiórka rak odbiera życie - zdjęcie główne

rak odbiera życie

28 670 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 374 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

dzień dobry zbiórka została założona DLA ZENKA wspaniałego człowieka który wzmaga się z nowotworem złośliwym jest po zawale ,wzmaga się niesprawnością nóg jest po operacji wszczepienia implantu i stentów los nie jest dla niego łaskawy ale pomimo przeciwności losu walczy bardzo chce żyć                                   zawsze pomocny uśmiechnięty całe swoje życie od młodych lat ciężko pracował nie użalał się nad sobą pomagał ludziom najlepiej jak potrafił nigdy nie chciał być zależny ale stało się inaczej choroby przyszły jedna po drugiej ale ZENEK się nie poddaje powtarza że ma dla kogo żyć ze swojej skromnej renty na niewiele go stać czasami musi dokonać wyboru czy kupić leki, dojechać do lekarza leczony jest w SZCZECINIE W KLINIKACH  ma do pokonania ok 130 KM ze względu na niepełnosprawność w stopniu znacznym musi wynająć kogoś kto by go zawiózł są to dla niego spore koszty bardzo prosimy o wsparcie na jego leczenie niech walczy tak bardzo chce żyć   za każdą pomoc będziemy ogromnie wdzięczni 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Białkowska - awatar

  Małgorzata Białkowska

  13.06.2022
  13.06.2022

  WALKA O ŻYCIE ZENKA NIE TAK MIAŁO BYĆ nic gorszego nie mogło spotkać ZENKA jak usłyszeć diagnozę choruje PAN na nowotwór złośliwy w jednej chwili zawalił się świat zaczęła się walka z czasem pobyty w szpitalu radioterapia radykalna po radioterapii już myślał że będzie dobrze a tu zawał serca jelito popromienne kolejna walka o powrót do zdrowia jeszcze tego mało wielki ból sprawiał że nie mógł chodzić wizyty od lekarza do lekarza co się dzieje kolejna diagnoza neuropatia popromienna ,miażdżyca kończyn dolnych kolejna walka wyścig z czasem noga zagrożona amputacją pobyt w szpitalu operacja w klinice w SZCZECINIE wszczepiony został implant i stenty noga nie jest sprawna wymaga pilnej rehabilitacji zenka leczenie i dojazdy do specjalistów są kosztowne bez pomocy ludzi dobrej woli musiałby zakończyć leczenie i czekać na najgorsze bardzo prosimy dołączcie do nas wpłaćcie małą cegiełkę pomocy która zostanie przeznaczona na leczenie zenka za każdą pomoc będziemy wdzięczni ZENEK TO BARDZO DOBRY I POMOCNY CZŁOWIEK NIE JEDNEJ OSOBIE POMÓGŁ TERAZ SAM POTRZEBUJE POMOCY RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Komentarze


 • Paweł Białkowski - awatar

  Paweł Białkowski

  04.04.2022
  04.04.2022

  Powodzenia

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   12.07.2022
   12.07.2022

   bardzo dziękujemy za okazaną pomoc

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  10.03.2022
  10.03.2022

  Wplata dokonana - licytacja 10.03.2022

 • Marcin Pańczyszyn - awatar

  Marcin Pańczyszyn

  27.07.2021
  27.07.2021

  Pomagajmy. Życzę powrotu do zdrowia.

 • Beata Tomczyk - awatar

  Beata Tomczyk

  25.07.2021
  25.07.2021

  Licytacja,25/07/2021.

 • Adrian Rogoza - awatar

  Adrian Rogoza

  25.06.2021
  25.06.2021

  Zycze duzo sil oraz wytrwalosci i wygranej w walce o zdrowie !!!

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   25.06.2021
   25.06.2021

   bardzo dziękujemy za wsparcie będziemy walczyć z całych sił wygrana musi być po zenka stronie wszyscy trzymamy kciuki

28 670 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 374 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 374

Aleksandra Szustek - awatar
Aleksandra Szustek
100
Superpak - awatar
Superpak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Lachowicz - awatar
Artur Lachowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Nikola - awatar
Nikola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Kwaśnik - awatar
Klaudia Kwaśnik
50
Karol Marciniak - awatar
Karol Marciniak
100
Maria Zaręba - awatar
Maria Zaręba
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij