Zbiórka na walkę z rakiem ZENKA - zdjęcie główne

na walkę z rakiem ZENKA

26 839 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 348 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

dzień dobry bardzo proszę o pomoc dla mojego cudownego kochanego męża krótka nasza historia od kilku lat spotykają nas same nieszczęścia w wypadku samochodowym zginął nasz syn załamaliśmy się na domiar złego zachorowałam na zator tętnicy pachowej co skutkuje silne niedokrwienie ręki groziła amputacja ale udało się uratować w chwili obecnej jest mocno ograniczona jakby było mało mój cudowny mąż zachorował na nowotwór złośliwy prostaty  choroba nowotworowa i powikłania po radioterapii nabrały szybkiego tempa co daje złe rokowania utrzymujemy się z renty chorobowej 1651 zł musimy wybierać czy kupić żywność czy zrobić opłaty ,leki u męża zdiagnozowano chorobę wieńcową i cukrzycę typ 2 niestety musi być specjalna dieta dodatkowo po radioterapii ma uszkodzone jelito i odbyt są krwawienia jesteśmy małżeństwem od 38 lat mąż jest dla mnie wszystkim boimy się jednego że przyjdzie taki dzień że na nic nie starczy wierzymy w dobroć ludzkich serc i nie zostaniemy z tym sami osoby chcące pomóc zapraszam do wsparcia zbiórki można również pomóc w inny sposób serdecznie zapraszam do kontaktu na facebooku za pomoc oraz wsparcie bardzo dziękujemy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Białkowska - awatar

  Małgorzata Białkowska

  02.12.2021
  02.12.2021

  Od kilku lat rodzinę spotykają same nieszczęścia. W wypadku samochodowym zginął syn pani MAŁGORZATY i pana ZENONA, co bardzo załamało rodzinę. Na domiar złego zmaga się ona z poważnymi chorobami. Z uwagi na zator tętnicy i niedokrwienie lewej ręki, kobiecie groziła jej amputacja. Na szczęście udało się temu zapobiec, jednak sprawność tej ręki jest mocno ograniczona. Choroba nowotworowa pana ZENONA również nabrała szybkiego tempa, co w efekcie daje złe rokowania. Najtrudniejszy w codziennym życiu rodziny jest brak funduszy na dalsze leczenie. Wielokrotnie rodzina zmagała się i nadal zmaga z ciężkim wyborem pomiędzy zakupem żywności, a lekarstw, ponieważ z uwagi na bardzo niski dochód nie wystarcza na wszystkie potrzeby. Jedynym dochodem rodziny jest renta chorobowa w wysokości 1651 zł, jednak wydatki znacznie przewyższają ten budżet. Pani MAŁGORZATA i pan ZENON są małżeństwem od 38 lat. Przez cały czas zwracają się do siebie czule, co bardzo chwyta za serce, gdyż miło jest popatrzeć na prawdziwą miłość, którą siebie darzą w zdrowiu i chorobie. Członkowie rodziny są dla siebie wzajemnie ogromnym wsparciem, co widać na pierwszy rzut oka. Oboje posiadają zdolności manualne. Uwielbiają wspólnie tworzyć kompozycje kwiatowe. Często również wykonują ozdoby na nagrobki, co pozwala im wspólnie dzielić pasję. Rodzina pomimo trudności nie poddaje się i walczy wspólnymi siłami o lepsze jutro.

Komentarze


 • Marcin Pańczyszyn - awatar

  Marcin Pańczyszyn

  27.07.2021
  27.07.2021

  Pomagajmy. Życzę powrotu do zdrowia.

 • Beata Tomczyk - awatar

  Beata Tomczyk

  25.07.2021
  25.07.2021

  Licytacja,25/07/2021.

 • Adrian Rogoza - awatar

  Adrian Rogoza

  25.06.2021
  25.06.2021

  Zycze duzo sil oraz wytrwalosci i wygranej w walce o zdrowie !!!

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   25.06.2021
   25.06.2021

   bardzo dziękujemy za wsparcie będziemy walczyć z całych sił wygrana musi być po zenka stronie wszyscy trzymamy kciuki

 • Janusz Ficner - awatar

  Janusz Ficner

  22.03.2021
  22.03.2021

  Z całego serca życzę szybkiego powrotu do zdrowia:) Wiara czyni cuda. Trzymajcie się:)))

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   23.03.2021
   23.03.2021

   bardzo dziękujemy za wsparcie oraz pomoc

 • Dariusz Witkowski - awatar

  Dariusz Witkowski

  01.03.2021
  01.03.2021

  Powodzenia !!!

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   01.03.2021
   01.03.2021

   bardzo dziękujemy za pomoc oraz wsparcie

26 839 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 348 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 348

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Damian B - awatar
Damian B
20
Klaudia Kwaśnik - awatar
Klaudia Kwaśnik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Genowefa Ziołnowska - awatar
Genowefa Ziołnowska
100
Ewa Kalinowska - awatar
Ewa Kalinowska
50
Artur Lachowicz - awatar
Artur Lachowicz
200
Monika Górnowska ile mogę tyle pomagam dużo zdrowkaa - awatar
Monika Górnowska ile mogę tyle pomagam dużo zdrowkaa
10
Anba Wojtyniak - awatar
Anba Wojtyniak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij