Zbiórka na walkę z rakiem ZENKA - zdjęcie główne

na walkę z rakiem ZENKA

23 735 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 312 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

WITAM WSZYSTKICH ZENKA LOS NIE OSZCZĘDZA cios za ciosem przyjmuje z pokorą i pyta ile jeszcze będzie musiał znieść tragiczna śmierć syna to najgorsza kara dla rodzica tylko dla czego ? smutny cierpiący oczy zalewają się łzami  żal do losu kolejny cios walka ze złośliwym nowotworem sam musi stoczyć walkę o własne życie i znowu pytanie dla czego los jest tak okrutny zawsze wesoły uśmiechnięty a przede wszystkim pomocny drugiemu człowiekowi pracując przy KOŁOBRZESKIM molo nie jedno życie uratował z człowieka bardzo wesołego kochającego życie stał się człowiekiem cierpiącym i zmartwionym co z nim będzie czy uda się zwyciężyć z chorobą obecnie jest na rencie niestety z renty nie starcza na leki i życie jest bardzo ciężko po radioterapii doszły powikłania krwawienia z jelit problemy z odbytnicą co spowodowało utrudnienia w chodzeniu za dużo jak na jednego człowieka wpadł w depresje wierzymy że są ludzie o wielkich sercach i pomogą bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki oraz drobne wpłaty na dalsze leczenie z góry dziękujemy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Białkowska - awatar

  Małgorzata Białkowska

  19.09.21
  19.09.21

  ZENEK POTRZEBUJE POMOCY ‼ ŻYCIE NIGDY GO NIE ROZPIESZCZAŁO ZAWSZE KŁADŁO KŁODY POD NOGI POMIMO WSZYSTKO STARA SIĘ BYĆ ZAWSZE POMOCNY I UŚMIECHNIĘTY skopane dzieciństwo,miał 19 lat zmarła mu najukochańsza osoba mama musiał bardzo szybko wydorośleć i iść do pracy założył rodzinę urodziły się dzieci syn MAREK i córka Justyna był bardzo szczęśliwy do czasu zdiagnozowania epilepsji u córki zaczęła się walka o jej zdrowie wygraliśmy tą walkę i już wydawało się że to koniec ale niestety nie ciężka choroba żony ,tragiczna śmierć syna powaliły go na kolana bardzo ciężko to przeżywa do dziś kolejny cios ZENEK BARDZO ZLE SIĘ CZUŁ bardzo schudł były niepokojące objawy padła diagnoza nowotwór złośliwy gruczołu krokowego świat się zawalił pobyty w szpitalu radioterapia walka z rakiem trwa w swoim życiu nie jedno życie uratował a teraz sam potrzebuje pomocy liczymy że znajdą się osoby o wielkim sercu i pomogą w tej nierównej walce

Komentarze


 • Marcin Pańczyszyn - awatar

  Marcin Pańczyszyn

  27.07.21
  27.07.21

  Pomagajmy. Życzę powrotu do zdrowia.

 • Beata Tomczyk - awatar

  Beata Tomczyk

  25.07.21
  25.07.21

  Licytacja,25/07/2021.

 • Adrian Rogoza - awatar

  Adrian Rogoza

  25.06.21
  25.06.21

  Zycze duzo sil oraz wytrwalosci i wygranej w walce o zdrowie !!!

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   25.06.21
   25.06.21

   bardzo dziękujemy za wsparcie będziemy walczyć z całych sił wygrana musi być po zenka stronie wszyscy trzymamy kciuki

 • Janusz Ficner - awatar

  Janusz Ficner

  22.03.21
  22.03.21

  Z całego serca życzę szybkiego powrotu do zdrowia:) Wiara czyni cuda. Trzymajcie się:)))

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   23.03.21
   23.03.21

   bardzo dziękujemy za wsparcie oraz pomoc

 • Dariusz Witkowski - awatar

  Dariusz Witkowski

  01.03.21
  01.03.21

  Powodzenia !!!

  • Małgorzata Białkowska - awatar

   Małgorzata Białkowska - Organizator zbiórki

   01.03.21
   01.03.21

   bardzo dziękujemy za pomoc oraz wsparcie

23 735 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 312 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 312

Justyna Wróbel - awatar
Justyna Wróbel
50
Anna Linkiewicz - awatar
Anna Linkiewicz
120
Justyna Wróbel - awatar
Justyna Wróbel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Daria Romaniszyn - awatar
Daria Romaniszyn
70
Mateusz Giliński - awatar
Mateusz Giliński
50
Artur Lachowicz - awatar
Artur Lachowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij