Zbiórka Koci katar, pokrzywione uszy - zdjęcie główne

Koci katar, pokrzywione uszy

1 847 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 29.09.2019

Pod naszą opiekę trafiło małe kocie nieszczęście, które dzierży dumnie imię Zgredek. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest chory: ma zaropiałe oczy, zniekształcone uszy, zbrązowiałe futro.

Wykonaliśmy szereg badań: USG jamy brzusznej (brzuszek był powiększony), badanie krwi, testy. Testy są ujemne, USG nic nie wykazało, za to w wynikach mamy wysoki fosfor, przekraczający normę. Mocznik i kreatynina są w normie.To najprawdopodobniej wynik złego żywienia, to kot znaleziony na wsi, z niepewną przyszłością, ale już zaczęło się coś dziać. Musimy podawać karmę z obniżoną zawartością fosforu (np.  catz finefood, Granata Pet Symphonie).
To nie będzie tania impreza. Wyniki mamy niedługo powtórzyć i monitorować sprawę.

Uszy Zgredka wyglądają, jakby je ktoś przeżuł i wypluł. Dosłownie. Są całe powyginane, jest na nich pełno. Lekarz określił to jako przerośniętą tkankę bliznowatą po uszkodzeniu uszu w przeszłości. Póki co do obserwacji.

Zgredka męczy też koci katar. Kicha, ropieją oczy.

Zbieramy na opłacenie
- diagnostyki (USG, badania krwi, testy 250 zł.)
- zylexis (5 podań po 55 zł. = 275 zł.)
- leczenie kociego kataru
- odrobaczenie, odpchlenie, powtórkę badań krwi
- kastrację
- odpowiednią karmę.

Każdy grosz, każda wpłata będzie dla nas WIELKĄ pomocą. Koszty już przekroczyły 900 zł., a przed nami jeszcze długa droga do zdrowia malucha. 

1 847 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna M - awatar
Anna M
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stef - awatar
Stef
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
bart153 - awatar
bart153
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij