Zbiórka Pomóż mi spełnić moje marzenie ! - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi spełnić moje marzenie ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi spełnić moje marzenie ! - zdjęcie główne

Pomóż mi spełnić moje marzenie !

2 471 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Julia Pentak - awatar

Julia Pentak

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Julia , mam 21 lat. 

Od najmłodszych lat zmagam się z wieloma problemami zdrowotnymi, największym z nich jest niewydolność nerek . 

W swoim życiu przeszłam sześć operacji chirurgicznych ratujących moje życie , w tym operację wycięcia jednej nerki . W obecnej chwili czekam na wycięcie drugiej nerki , która też przestała pracować . 

Od lipca 2016 , co drugi dzień , udaje się na hemodializy do Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie ,które w dużym stopniu mnie ograniczają. W wieku 14 lat wytworzono mi przetokę moczowodo-jelitowo-skórną m. Brickera, co również jest dla mnie ogromnym utrudnieniem w codziennym funkcjonowaniu. 

Kolejną z moich niedogodności zdrowotnych jest nadczynność przytarczyc co powoduje osłabienie moich kości, szczególnie odczuwam to po zabiegu

hemodializ (uciążliwy ból kręgosłupa i kolan) oraz nadciśnienie tętnicze , które prowadzi do mikro udarów .

Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ,utrzymuję się z renty socjalnej, otrzymałam również możliwość zamieszkania w lokalu komunalnym gminy Bielany. 

Jednak chciałabym poruszyć temat, który jest dla mnie najtrudniejszy, gdy miałam 9 lat zmarła moja mama, a kilka lat później, mając 13 lat zmarł mój tata . Jednak, nie poddałam się, staram się normalnie funkcjonować z nadzieją na przeszczep nerki, co wiąże się z tym, że moje życie będzie znacznie łatwiejsze.

Przychodzę do was z prośbą, prośbą o spełnienie mojego największego marzenia, czyli pójście na Studium Wizażu i Charakteryzacji . Już od najmłodszych interesowałam się rysunkiem i jest to moja ogromna pasja. Problemem jednak jest cena, którą muszę zapłacić za dwuletnią szkołę weekendową. Czesne roczne wynosi 8.988 zł. plus wpisowe 1.499 zł. Dwa lata nauki będą kosztowały około 20.000 zł. Niestety nie mam żadnej możliwości dofinansowania, a ze swojej renty nie jestem w stanie jej opłacić, ponieważ utrzymuję się sama.

Takie wykształcenie dałoby mi możliwość stabilniejszej sytuacji finansowej. Dodatkowo, praca wizażystki nie kolidowałaby z moim stanem zdrowotnym.

Proszę Was więc, o pomoc w dążeniu do moich marzeń i lepszej przyszłości. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.2019
  16.09.2019

  Dużo zdrówka :)

 • Katarzyna Figura - awatar

  Katarzyna Figura

  30.07.2019
  30.07.2019

  Zdrówka ci życzę i spelnienia marzeń 😊😊

 • Krzysztof Kuchta - awatar

  Krzysztof Kuchta

  30.07.2019
  30.07.2019

  Trzymam kciuki!

2 471 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Julia Pentak - awatar

Julia Pentak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Babska - awatar
Katarzyna Babska
50
Jarek - awatar
Jarek
50
Mmmm - awatar
Mmmm
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
@LBiN - awatar
@LBiN
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij