Fundacja Animal Rescue Poland - awatar

Fundacja Animal Rescue Poland

Organizator zbiórki

Fundacja Animal Rescue Poland powstała, aby nieść pomoc potrzebującym zwierzętom, zarówno dziko żyjącym, jak i domowym. Przez cały rok ratujemy zwierzęta chore, ranne, potrącone przez samochody, ofiary innych wypadków, kłusowników i te które doznały przemocy ze strony ludzi. Dzięki naszym działaniom zwierzęta wracają do zdrowia i środowiska naturalnego, a te odebrane nieodpowiedzialnym i okrutnym właścicielom znajdują nowy, przyjazny dom.

Jesteśmy oddaną sprawie grupą ludzi, połączoną chęcią niesienia pomocy tym, którzy nie mogą o pomoc prosić. Naszym celem jest przeciwdziałanie krzywdzie zwierząt i  podnoszenie poziomu świadomości społecznej dotyczącej ogromnego problemu jakimi są w Polsce bezdomność zwierząt, łamanie ich praw oraz kontrola populacji zwierząt domowych.

Zima to ciężki czas dla zwierząt, zarówno tych dziko żyjących, jak i mieszkających w domach i gospodarstwach rolnych. W tym czasie znacznie łatwiej o wypadek, a gdy żyje się na wolności znacznie trudniej o posiłek i przetrwanie. Ponadto zbliża się kolejny huczny Sylwester i noworoczny czas fajerwerków. To będzie niesamowita frajda podziwiać feerię kolorowych rozbłysków i usłyszeć kanonadę wystrzałów, jednak nie dla zwierząt, które przestraszone i zdezorientowane będą instynktownie uciekać i szukać schronienia.

Z tych powodów fundacja Animal Rescue Polska organizuje akcję „Zimą na ratunek”, która ma na celu pomoc potrzebującym zwierzętom w tym trudnym czasie.

Pod takim samym hasłem „Zimą na ratunek” prowadzimy tą zbiórkę funduszy, które pozwolą nam na działania w tej najtrudniejszej dla zwierząt porze roku. Stworzona przez fundację Służba Ochrony i Ratownictwa Zwierząt działa społecznie. Bez przerwy, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, spieszy na pomoc zwierzętom w potrzebie. Współpracujemy również z innymi służbami na terenie powiatu piaseczyńskiego, Policją, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym przy wypadkach i zdarzeniach z udziałem zwierząt, niosąc pomoc również ludziom. 

Do prowadzenia takiej działalności konieczne są jednak fundusze na utrzymanie sprawnych technicznie samochodów, czyli na części i opony oraz paliwo. Nasze interwencje wymagają również często specjalistycznego sprzętu takiego jak nosze i inne ratownicze wyposażenie załogi, ubiór pozwalający na działania w trudnych warunkach terenowych lub na wejście do wody, sprzęt ratowniczy dla zwierząt i ludzi, oświetlenie i wiele innych. Ponad to prawie każda z interwencji wiąże się z kosztami leczenia poszkodowanych zwierząt i ich rekonwalescencją. 

Przykładowo wyjazd na interwencję to 50-100 PLN wydane na paliwo, a każda wizyta u weterynarza to koszt minimum 300 PLN. To dlatego fundacja Animal Rescue Polska zwraca się ze szczególnym apelem o wsparcie finansowe. Zwracamy się do Wszystkich, którym bliskie jest współczucie dla losu zwierząt, popierających nasze działania. Wspomóż nasze wysiłki i przekaż nawet drobną kwotę.

Dzięki Tobie będziemy mogli ruszyć zimą na ratunek!


Komentarze

 • Kamila - awatar

  Kamila

  29.01.17
  29.01.17

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.17
  22.01.17

  pomagam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.17
  16.01.17

  Powodzenia i samych dobrych i udanych akcji w 2017! Dobrze ze jestescie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.17
  15.01.17

  dziekuję Wam kochani!

 • Magda Albin - awatar

  Magda Albin

  06.01.17
  06.01.17

  Pomagam

Fundacja Animal Rescue Poland - awatar

Fundacja Animal Rescue Poland

Organizator zbiórki

Wpłaty - 93

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
jashczurka - awatar
10
jashczurka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
KatKi - awatar
200
KatKi
Miguel - awatar
30
Miguel
Mila - awatar
20
Mila
Kamila - awatar
100
Kamila
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Klemencja - awatar
2
Klemencja
Kamil Kubas - awatar
20
Kamil Kubas

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij