Zbiórka Robaki zbierają na potwora - miniaturka zdjęcia

Robaki zbierają na potwora

Zbiórka Robaki zbierają na potwora - zdjęcie główne

Robaki zbierają na potwora

268 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Remigiusz Jòzefowicz - awatar

Remigiusz Jòzefowicz

Organizator zbiórki

Jesteśmy parą podróżników, która na drugą romantyczną kolację przy świecach wybrała się do Grecji. I tak to już się dalej potoczyło, że w ciągu 2 lat znajomości odwiedziliśmy razem jedną trzecią europejskich krajów ✈✈✈

Od samego początku towarzyszyła nam kamera, a relacjami z wyjazdów dzieliliśmy się z rodziną i znajomymi. Aż w końcu postanowiliśmy podzielić się naszymi przygodami z całym internetowym światem.

Z uwagi na koczowniczy tryb życia - w przeciągu ostatnich 6 miesięcy siedmiokrotnie zmienialiśmy miejsce zamieszkania - potrzebujemy mobilnego sprzętu (laptopa), aby móc sie z Wami dzielić relacjami z naszych podroży. W związku z jego brakiem, materiał z naszej ostatniej wyprawy, podczas której przez 25 dni zwiedziliśmy 11 europejskich krajów pokonując blisko 6 tysięcy kilometrów, wciąż w całości nie ujrzał światła dziennego. Niestety, mamy jedynie zapowiedź:

W związku z powyższym, po krótkim rozeznaniu, znaleźliśmy coś, co spełniaja nasze kryteria. W wersji outletowej/powystatowej kosztuje ok. 3 tysiące złotych. To, co mamy na oku, pozwoliłoby na pracę w komfortowych warunkach i na bieżące informowanie Was o tym - i to niezależnie od tego, gdzie nas rzuci los - co warto zobaczyć po opuszczeniu swojego domu czy kraju. Ale to wydatek, którego nie planowaliśmy.

Wystarczy jednak 3000 wpłat po 1 zł, 600 po 5 zł, 300 po 10 zł lub 30 po 100, żebyśmy mogli cieszyć się możliwością pracy na nowym sprzęcie. A sprawia nam ona niesamowitą przyjemność, zwłaszcza kiedy możemy się podzielić z Wami efektem końcowym naszej pracy. Jak widać każda złotówka jest ważna i za każdą będziemy niesamowicie wdzięczni ♥♥♥

Tymczasowo jesteśmy zmuszeni jednak do korzystania z tego co mamy pod ręką, a więc wykorzystujemy aplikacje mobilne i nasze telefony komórkowe.

Wydatków jest zdecydowanie więcej: chcemy się rozwijać, tworzyć ciekawy content, spełniać swoje marzenia i przynajmiej raz w roku odwiedzić nowe miejsce - tak brzmi też nasze motto. Ale dla nas jedno miejsce w roku to za mało. 

Chcemy realizować swoje plany krok po kroku. Potwornie dobry, mobilny sprzęt - głównie do montażu filmów - to pierwsza przeszkoda, jaką napotkaliśmy. Pomożecie?

Jeśli chcecie się o nas więcej dowiedzieć, możecie nas znaleźć na:

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCrqUHA1QyMWAQDGQviz9ipg

Instagram

https://www.instagram.com/robaki_w_podrozy/

Facebook

https://www.facebook.com/pg/robakiwpodrozy/

Blog - pisany w naprawdę wolnej chwili

https://robakiwpodrozy.blogspot.com


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Remigiusz Jòzefowicz - awatar

  Remigiusz Jòzefowicz

  06.02.18
  06.02.18

  Dzięki Wam mamy już 4% na liczniku. Pozostaje wciąż jednak 2863 złotówek. Przypominamy, że Wsparcie rozwoju Pomagam.pl jest dobrowolne i ustawiając "Inną kwotę" wynosi on 0 zł. Możecie też nas wspomóc rezerwując noclegi przez Booking.com korzystając z adresu https://www.booking.com/s/11_6/remekj21 Każda taka rezerwacja powyżej 100 zł, to 50 zł dla Ciebie i 50 - dla nas.

  Zdjęcie aktualizacji 11 680

Komentarze


 • Kamil i Magda Żurawscy - awatar

  Kamil i Magda Żurawscy

  08.03.18
  08.03.18

  Powodzenia :)

 • Łukasz Hodowaniec - awatar

  Łukasz Hodowaniec

  15.02.18
  15.02.18

  Powodzenia w dalszych wyprawach

  • Remigiusz Jòzefowicz - awatar

   Remigiusz Jòzefowicz - Organizator zbiórki

   15.02.18
   15.02.18

   Dziękujemy z całego serducha! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.18
  05.02.18

  3mamy kciuki! I pozdrawiamy.

268 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Remigiusz Jòzefowicz - awatar

Remigiusz Jòzefowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Kamil i Magda Żurawscy - awatar
Kamil i Magda Żurawscy
60
Łukasz Hodowaniec - awatar
Łukasz Hodowaniec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Dunal - awatar
Marta Dunal
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
20
Szkodnik - awatar
Szkodnik
10
Przemysław Łopaciński - awatar
Przemysław Łopaciński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij