Zbiórka Robaki zbierają na potwora - zdjęcie główne

Robaki zbierają na potwora

268 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Remigiusz Jòzefowicz - awatar

Remigiusz Jòzefowicz

Organizator zbiórki

Jesteśmy parą podróżników, która na drugą romantyczną kolację przy świecach wybrała się do Grecji. I tak to już się dalej potoczyło, że w ciągu 2 lat znajomości odwiedziliśmy razem jedną trzecią europejskich krajów ✈✈✈

Od samego początku towarzyszyła nam kamera, a relacjami z wyjazdów dzieliliśmy się z rodziną i znajomymi. Aż w końcu postanowiliśmy podzielić się naszymi przygodami z całym internetowym światem.

Z uwagi na koczowniczy tryb życia - w przeciągu ostatnich 6 miesięcy siedmiokrotnie zmienialiśmy miejsce zamieszkania - potrzebujemy mobilnego sprzętu (laptopa), aby móc sie z Wami dzielić relacjami z naszych podroży. W związku z jego brakiem, materiał z naszej ostatniej wyprawy, podczas której przez 25 dni zwiedziliśmy 11 europejskich krajów pokonując blisko 6 tysięcy kilometrów, wciąż w całości nie ujrzał światła dziennego. Niestety, mamy jedynie zapowiedź:

W związku z powyższym, po krótkim rozeznaniu, znaleźliśmy coś, co spełniaja nasze kryteria. W wersji outletowej/powystatowej kosztuje ok. 3 tysiące złotych. To, co mamy na oku, pozwoliłoby na pracę w komfortowych warunkach i na bieżące informowanie Was o tym - i to niezależnie od tego, gdzie nas rzuci los - co warto zobaczyć po opuszczeniu swojego domu czy kraju. Ale to wydatek, którego nie planowaliśmy.

Wystarczy jednak 3000 wpłat po 1 zł, 600 po 5 zł, 300 po 10 zł lub 30 po 100, żebyśmy mogli cieszyć się możliwością pracy na nowym sprzęcie. A sprawia nam ona niesamowitą przyjemność, zwłaszcza kiedy możemy się podzielić z Wami efektem końcowym naszej pracy. Jak widać każda złotówka jest ważna i za każdą będziemy niesamowicie wdzięczni ♥♥♥

Tymczasowo jesteśmy zmuszeni jednak do korzystania z tego co mamy pod ręką, a więc wykorzystujemy aplikacje mobilne i nasze telefony komórkowe.

Wydatków jest zdecydowanie więcej: chcemy się rozwijać, tworzyć ciekawy content, spełniać swoje marzenia i przynajmiej raz w roku odwiedzić nowe miejsce - tak brzmi też nasze motto. Ale dla nas jedno miejsce w roku to za mało. 

Chcemy realizować swoje plany krok po kroku. Potwornie dobry, mobilny sprzęt - głównie do montażu filmów - to pierwsza przeszkoda, jaką napotkaliśmy. Pomożecie?

Jeśli chcecie się o nas więcej dowiedzieć, możecie nas znaleźć na:

Youtube

https://www.youtube.com/channel/UCrqUHA1QyMWAQDGQviz9ipg

Instagram

https://www.instagram.com/robaki_w_podrozy/

Facebook

https://www.facebook.com/pg/robakiwpodrozy/

Blog - pisany w naprawdę wolnej chwili

https://robakiwpodrozy.blogspot.com


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Remigiusz Jòzefowicz - awatar

  Remigiusz Jòzefowicz

  06.02.2018
  06.02.2018

  Dzięki Wam mamy już 4% na liczniku. Pozostaje wciąż jednak 2863 złotówek. Przypominamy, że Wsparcie rozwoju Pomagam.pl jest dobrowolne i ustawiając "Inną kwotę" wynosi on 0 zł.

  Możecie też nas wspomóc rezerwując noclegi przez Booking.com korzystając z adresu https://www.booking.com/s/11_6/remekj21

  Każda taka rezerwacja powyżej 100 zł, to 50 zł dla Ciebie i 50 - dla nas.

  Zdjęcie aktualizacji 11 680

Komentarze


 • Kamil i Magda Żurawscy - awatar

  Kamil i Magda Żurawscy

  08.03.2018
  08.03.2018

  Powodzenia :)

 • Łukasz Hodowaniec - awatar

  Łukasz Hodowaniec

  15.02.2018
  15.02.2018

  Powodzenia w dalszych wyprawach

  • Remigiusz Jòzefowicz - awatar

   Remigiusz Jòzefowicz - Organizator zbiórki

   15.02.2018
   15.02.2018

   Dziękujemy z całego serducha! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2018
  05.02.2018

  3mamy kciuki! I pozdrawiamy.

268 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Remigiusz Jòzefowicz - awatar

Remigiusz Jòzefowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Kamil i Magda Żurawscy - awatar
Kamil i Magda Żurawscy
60
Łukasz Hodowaniec - awatar
Łukasz Hodowaniec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Dunal - awatar
Marta Dunal
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
20
Szkodnik - awatar
Szkodnik
10
Przemysław Łopaciński - awatar
Przemysław Łopaciński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij