Miał zostać uśpiony... Roki.

owner

Kundel Bury i Kocury

Organizator zbiórki

Zbiórka

Zbieramy na utrzymanie, badania i kastrację Rokiego.

Roki to pies w typie beagle. To młody pies, ma 2 lata. Został przyprowadzony przez właściciela do kliniki Redline w Łazach w celu uśpienia. Dlaczego? Bo podobno jest agresywny. Pani Maja Szurgocińska z hotelu Kundel Bury i Kocury odbierała akurat psiaki po kastracji. Poproszono ją o konsultację behawiorystyczną, ponieważ bez takiej opinii nie chciano usypiać psa.
W samochodzie siedział przerażony psiak, wymazany w kupie… Widać w nim było jedynie lęk. Nie mogliśmy pozwolić na uśpienie. Jego opiekun najpierw mówił, że nie chcą bo atakuje żone i dzieci, potem że urósł za duży. Później, że urósł idealnie, średni wzrost, większy od wzorca rasy. I że w domu wszystkim ulży gdy wróci bez niego....

Roki trafił do nas, do hotelu Kundel Bury i Kocury od razu pod prysznic. Podczas kąpieli nie próbował nas zjeść. Po tygodniu znajomości psiaka wiemy, że nie ma w nim agresji. Roki był… bity. Boi się podniesionej ręki, czasem ze strachu przed takim ruchem warknie. Czując się zagrożony. Jak wyglądało jego życie…? Sporo pracy przed nim i nami aby doprowadzić go do równowagi psychicznej.
Roki ogólnie - mimo wszystko jest bardzo towarzyskim i kontaktowym psiakiem. Bardzo nastawiony na pracę z człowiekiem, chętnie się uczy. Uwielbia spacery, głaskanie, bieganie.
Wkrótce zostanie wykastrowany, na razie czekamy na wyniki krwi oraz moczu aby sprawdzić stan jego zdrowia przed zabiegiem.

Roki potrafi trzymać czystość, przychodzić na zawołanie. Do psów nie wykazuje agresji.
Zaczynamy go przygotowywać do adopcji - jednak trzeba popracować nad jego lękami.

Dlatego też zbieramy na badania, kastrację, szczepienia, odrobaczanie a także liczymy na wsparcie w utrzymaniu psiaka i pomoc w doprowadzeniu go do równowagi psychicznej.

Roki wygrał drugie życie - pomożecie?

PhotoPhoto
owner

Kundel Bury i Kocury

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

  • Avatar Natalia
    10
    Natalia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę