Zbiórka O przyszłość dla Dworu Kossaków - miniaturka zdjęcia

O przyszłość dla Dworu Kossaków

Zbiórka O przyszłość dla Dworu Kossaków - zdjęcie główne

O przyszłość dla Dworu Kossaków

4 580 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 
Wirginia Wu - awatar

Wirginia Wu

Organizator zbiórki

DWÓR KOSSAKÓW WALCZY O PRZYSZŁOŚĆ
Wspomóż miejsce upamiętniające Zofię Kossak!

Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich jest prowadzone przez Fundację im. Zofii Kossak, utrzymywaną ze zbiórek, darowizn i dotacji na projekty kulturalne. To wyjątkowe miejsce do zwiedzania, gdzie znajduje się wystawa poświęcona życiu i twórczości wielkiej pisarki i działaczki Polskiego Państwa Podziemnego - Zofii Kossak. Co roku odbywa się tu także "Artystyczne Lato u Kossaków", podczas którego prowadzone są "Warsztaty Działań Kreatywnych" (z udziałem studentów wyższych uczelni artystycznych), spektakle, koncerty, warsztaty rękodzieła, plenery rzeźbiarskie. Ponadto w pobliskim zabytkowym parku dworskim można obserwować nietoperze i rzadkie gatunki drzew. W tym roku z powodu pandemii COVID-19 Fundacja musiała odwołać "Artystyczne Lato u Kossaków", a ruch turystyczny został znacznie ograniczony. Postanowiliśmy zorganizować niniejszą zbiórkę, by pomóc przetrwać Fundacji ten trudny czas i ułatwić funkcjonowanie "Dworu Kossaków". Bez naszej pomocy nie jest ona w stanie samodzielnie poradzić sobie z kosztami utrzymania obiektu oraz parku. 

 Dziękujemy za każdą pomoc. Bądźcie zdrowi!

Zajrzycie na stronę: http://zofiakossak.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 580 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 
Wirginia Wu - awatar

Wirginia Wu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Abel - awatar
Abel
100
Potocki Marcin - awatar
Potocki Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij