Zbiórka O przyszłość dla Dworu Kossaków - miniaturka zdjęcia

O przyszłość dla Dworu Kossaków

Zbiórka O przyszłość dla Dworu Kossaków - zdjęcie główne

O przyszłość dla Dworu Kossaków

4 580 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 
Wirginia Wu - awatar

Wirginia Wu

Organizator zbiórki

DWÓR KOSSAKÓW WALCZY O PRZYSZŁOŚĆ
Wspomóż miejsce upamiętniające Zofię Kossak!

Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich jest prowadzone przez Fundację im. Zofii Kossak, utrzymywaną ze zbiórek, darowizn i dotacji na projekty kulturalne. To wyjątkowe miejsce do zwiedzania, gdzie znajduje się wystawa poświęcona życiu i twórczości wielkiej pisarki i działaczki Polskiego Państwa Podziemnego - Zofii Kossak. Co roku odbywa się tu także "Artystyczne Lato u Kossaków", podczas którego prowadzone są "Warsztaty Działań Kreatywnych" (z udziałem studentów wyższych uczelni artystycznych), spektakle, koncerty, warsztaty rękodzieła, plenery rzeźbiarskie. Ponadto w pobliskim zabytkowym parku dworskim można obserwować nietoperze i rzadkie gatunki drzew. W tym roku z powodu pandemii COVID-19 Fundacja musiała odwołać "Artystyczne Lato u Kossaków", a ruch turystyczny został znacznie ograniczony. Postanowiliśmy zorganizować niniejszą zbiórkę, by pomóc przetrwać Fundacji ten trudny czas i ułatwić funkcjonowanie "Dworu Kossaków". Bez naszej pomocy nie jest ona w stanie samodzielnie poradzić sobie z kosztami utrzymania obiektu oraz parku. 

 Dziękujemy za każdą pomoc. Bądźcie zdrowi!

Zajrzycie na stronę: http://zofiakossak.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 580 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 
Wirginia Wu - awatar

Wirginia Wu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Abel - awatar
Abel
100
Potocki Marcin - awatar
Potocki Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij