Zbiórka Zoltan-Gratis-leśne znalezisko - zdjęcie główne

Zoltan-Gratis-leśne znalezisko

410 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Zoltan vel Gratis
 Jedni zbierają grzyby, inni znaczki, a nasi przyjaciele znajdują psy. Nasza ekipa jest zaklęta. To dobrze z jednej strony, a z drugiej źle. Bo psia niedola może złamać serce.
 Przedstawiamy Wam nasze leśne znalezisko. Wycieńczony, przestraszony pies w typie husky/ alaskan malamute.  Skąd się wziął? Może spadł z nieba, albo uciekł z piekła.
 To są sytuacje, w które być może kiedyś sami nie uwierzylibyśmy. Idziesz lasem, patrzysz a tu pies. I to jaki pies. Północniak.
 Ścieżki przeznaczenia postawiły go na naszej drodze. Nie było innej opcji zabezpieczenia, psiak przyjechał do nas. Zabezpieczyć go też łatwo nie było. Jednak kto da radę jak nie my?
 Właśnie jesteśmy z nim po wycieczce do weta. Pewnie tanio nie będzie, jak zwykle. Sami wiecie ile mamy psów pod opieką a to pies nadprogramowy chyba nazwiemy go Zoltan vel Gratis🙂
 Nieszczęścia, zwłaszcza psiego nie trzeba szukać, samo nas znajdzie.
 Pomożecie?
 Pies nie ma czipa, musimy wykonać diagnostykę - jest wycieńczony, pokłada się, jest drażliwy przy dotykaniu - coś go boli. Kuleje też widocznie na łapę. 

Chłopak musiał dostać kroplówkę, jest odwodniony. Wg słów Pani Doktor parametry wątrobowe wskazują na długotrwałe, złe odżywianie. Test na choroby odkleszczowe wyszedł na szczęście ujemny. Diagnoza - pies jest odwodniony i mówiąc brzydko zajechany. Kuleje na przednią łapę, ale diagnozowanie tego odłożymy na ciut później, bo skóra psa pokryta jest żrącym, śmierdzącym gnojem, czy też bardziej obornikiem i sprawia mu to co najmniej dyskomfort.. Zaraz będziemy to zmywać i wyczesywać futro.
 Serdeczne podziękowania dla weterynarzy, którzy od rana zajęli się naszym Gratisem i ogarnęli podstawowe sprawy zdrowotne, ponieważ pies pokładał się, był słaby i baliśmy się o jego życie. Wciąż nie ma za wiele siły, ale wyraźnie ożywił się i morda mu się cieszy.

Jaka jest jego historia? Nie wiemy. I może nie chcemy wiedzieć. Marzy nam się scenariusz rodem z bajek - że ktoś go szuka od dawna.

Narazie skupiamy się na tym aby mu pomóc. 

Ma gdzie spać, ma co jeść.  Nie ma nic więcej.

Pomożecie?

Szajka Szarego WilkaKomentarze


  • Żaneta Sawicka - awatar

    Żaneta Sawicka

    02.08.18
    02.08.18

    🐶❤️

410 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Kinga Wiencek - awatar
Kinga Wiencek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Żaneta Sawicka - awatar
Żaneta Sawicka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij