Zbiórka Zoopsychologia SGGW/ Kurs COAPE - miniaturka zdjęcia

Zoopsychologia SGGW/ Kurs COAPE

Iwona Hylewska - awatar

Iwona Hylewska

Organizator zbiórki

Z tej strony Iwona Hylewska - Opiekun zwierząt w schronisku, wolontariacko prowadzę Dom Tymczasowy dla lękliwych, bezdomnych psów. 


Psy - to była pasja od kiedy tylko pamiętam. 

Pierwsze i największe marzenie - posiadać własnego psa. O tym był każdy mój list do Świętego Mikołaja, większość z marzeń przed zaśnięciem. Swoją pierwszą książkę o psach - Księgę psów - znałam na pamięć strona po stronie, linijka po linijce.

Dopiero w wieku 19 lat mogłam stać się posiadaczem swojego pierwszego psa.

Literatura popularnonaukowa, literatura naukowa, wolontariat w schronisku i przy fundacjach niosących pomoc psom, pełnienie funkcji domu tymczasowego dla potrzebujących psów, opieka nad własnymi psami, ukończony kurs Treser psów w szkole Andrzeja Kłosińskiego, prowadzenie szkoleń,  godziny spędzone na rozmowach i obserwacjach - tak mi mijały lata. Pod psy było podporządkowane całe moje życie. Na każdego psa zawsze patrzyłam jak na ósmy, czy który tam cud świata i wciąż się to nie zmienia. Mogę na nie patrzyć godzinami. Ja bez psa się czuję niekompletna.

Osiem miesięcy przepracowałam w podwarszawskim schronisku dla zwierząt, w maju tego roku przeniosłam sie do Zielonej Góry i rozpoczęlam pracę - oczywiście rowniez w schronisku. W końcu odnalazłam swoje miejsce. W końcu wiem, jak to jest kochać swoją pracę. Znów pełnię funkcję domu tymczasowego - zabieram ze schroniska do swojego domu psiaki, by je lepiej poznać i móc intensywniej szukać im stałego domu z kochającymi ludźmi. Tak więc obecnie psy szczelnie wypełniają mój czas.

Zawsze chciałam się wybrać na studia, które poszerzą moją wiedzę na temat psów. Znalazłam idealny kierunek dla mnie: Zoopsychologia - problemy behawioru psa. Studia prowadzi warszawska SGGW, są to studia podyplomowe, trwają rok i czytając ich program czułam, że mam motyle w brzuchu.

Jednak jak łatwo się domyślić, pracując w schronisku nie zarabia się za wiele. Prowadzony przeze mnie dom tymczasowy (czyli tak naprawdę wolontariat 24h) nie pozwala mi na podjęcie dodatkowej pracy. A tak strasznie chcę pójść na te studia! Marzenie - to raz. Dwa - skorzystają na tym moi podopieczni. 

Przypomniałam sobie o istnieniu takiej strony jak pomagam.pl i oto i jestem i cóż mi szkodzi się tu zalogować (co prawda z ogromną nieśmiałością...) ze swoją zbiórką. Do rozpoczęcia pierwszego semestru pozostała masa czasu - któż wie, może dane mi będzie spełnić swoje marzenie o tych studiach...

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Iwona Hylewska - awatar

  Iwona Hylewska

  30.06.18
  30.06.18

  Fb: https://m.facebook.com/dtjazzband/?view_public_for=1222464524562528

  Zdjęcie aktualności 16 906

Iwona Hylewska - awatar

Iwona Hylewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Gosia - awatar
20
Gosia
Adam Misiaszek - awatar
20
Adam Misiaszek
Beata - awatar
24
Beata
Jakub Kuźmiak - awatar
50
Jakub Kuźmiak
Maciej Ludwig - awatar
20
Maciej Ludwig
LucSie - awatar
50
LucSie
Katarzyna Kowalicka - awatar
30
Katarzyna Kowalicka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.