Zbiórka Zosia prosi o pomoc w leczeniu❤️ - miniaturka zdjęcia

Zosia prosi o pomoc w leczeniu❤️ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zosia prosi o pomoc w leczeniu❤️ - zdjęcie główne

Zosia prosi o pomoc w leczeniu❤️

57 715 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 879 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Banaszek - awatar

Magdalena Banaszek

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Magda,jestem znajomą rodziny. Organizuję zbiórkę dla Zosi Najwspanialszej Dziewczynki pod Słońcem. To córeczka kobiety,która kiedyś mi pomogła,dziś pomocy potrzebuję jej Córeczka.  Zosia zachorowała w grudniu 2017. Diagnoza była ciężka. MLD leukodystrofia metachromatyczna. Choroba wyniszczająca wszystko, w ostateczności prowadzi do śmierci. Podjęłam działania mające na celu ratowanie Zosi. W chwili obecnej Zosia przygotowuję się do przeszczepu.  Zosia to 6 letnia, wrażliwa, wesoła i mądra dziewczynka. W sytuacji jakiej się znalazła jest bardzo dzielna. Wierzy, że damy radę. Zosia potrzebuję odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji, indywidualnej rehabilitacji,aquaterapii, dodatkowych zajęć sensorycznych, manualnych  różnego rodzajów warsztatów pomagających we wspomaganiu motoryki,potrzebuję turnusów rehabilitacyjnych, odpowiedniej diety, wizyt specjalistycznych profesorskich,jak również badań genetycznych, które są robione wciąż i są kosztowne. To wszystko wymaga ogromnego wkładu finansowego, czym jednak są pieniądze w obliczu ratowania zdrowia i życia dziecka. Proszę pomóż nam w walce o Naszą Zosię 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Banaszek - awatar

  Magdalena Banaszek

  21.06.2018
  21.06.2018

  Dzisiaj jest bardzo wyjątkowy i wzruszający moment dla nas wszystkich. Nasz Kochana dzielna Zosieńka wróciła do domku. Bardzo cieszy nas ten fakt ale martwi mnie to że wciąż mamy za mało pieniążków na jej leczenie. Pomóżcie nam Uzbierać odpowiednią sumę Bez waszej pomocy leczenie jest nie możliwe Pomóż mi uratować Zosie

  Zdjęcie aktualizacji 16 578

Komentarze


 • Sonia Kuśmierczyk - szampon i pędzelki - awatar

  Sonia Kuśmierczyk - szampon i pędzelki

  11.08.2022
  11.08.2022

  Szampon jajeczny i oędzelki

 • Agata - awatar

  Agata

  27.07.2022
  27.07.2022

  Krem nawilżający z kwasem hialuronowym

 • Sonia Kuśmierczyk - awatar

  Sonia Kuśmierczyk

  01.04.2022
  01.04.2022

  Zestaw z olejkiem i szamponem

 • Sonia Kuśmierczyk, domek dla kota - awatar

  Sonia Kuśmierczyk, domek dla kota

  01.04.2022
  01.04.2022

  Domek dla kota

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.2022
  01.04.2022

  Zosienko walcz Wielka Wojowniczko ♥️♥️♥️ zdrówka i opieki Bożej 🥰❤️

57 715 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 879 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Banaszek - awatar

Magdalena Banaszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 879

Sonia Kuśmierczyk - szampon i pędzelki - awatar
Sonia Kuśmierczyk - szampon i pędzelki
40
Agata - awatar
Agata
35
Łukasz Dembek - awatar
Łukasz Dembek
135
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert Kowalczyk - awatar
Robert Kowalczyk
15
Robert Kowalczyk - awatar
Robert Kowalczyk
20
Monika Karczewska - awatar
Monika Karczewska
35
Sylwia Labes-licytacja zestaw bizuterii - awatar
Sylwia Labes-licytacja zestaw bizuterii
30
Sylwia labes- licytacja glośnik gmb - awatar
Sylwia labes- licytacja glośnik gmb
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij