Zbiórka Spełnienie marzeń - kupno konia - miniaturka zdjęcia

Spełnienie marzeń - kupno konia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spełnienie marzeń - kupno konia - zdjęcie główne

Spełnienie marzeń - kupno konia

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Laura Robak - awatar

Laura Robak

Organizator zbiórki

Cześć! Mam na imię Laura, mam 16 lat i założyłam tą zrzutkę, ponieważ mam ogromną szansę na spełnienie swojego największego marzenia, a mianowicie kupno konia!

Z Lektorem (konik tak się nazywa) znam się już od około pięciu lat. Kiedy go poznałam nie jeździłam jeszcze wystarczająco dobrze, aby na nim jeździć, ale spróbowałam i niestety skończyło to się upadkiem. Ręka sześć tygodni w szynie i pomimo tego przyjeżdżałam do niego, opiekowałam się. Z przyczyn losowych musiałam zrezygnować nawet z tego. Po jakimś czasie okazało się, że Lesio został sprzedany. Cóż, zdarza się, o tym byłam już wcześniej poinformowana, że jest na sprzedaż. Potem jeden raz widziałam go na zawodach i słuch po nim dla mnie zaginął.

Po jakimś czasie zaczęłam szukać nowej stajni dla siebie i wtedy trafiłam na piękną, kameralną z super atmosferą stajnię, z przemiłą panią trener. I tak - właśnie w tej stajni drogi Lektora i moje znowu się skrzyżowały. Nie mogłam uwierzyć, że to jest naprawdę ten sam koń! Zmienił się niesamowicie! Jakie to było zaskoczenie dla mnie, że znowu mogę z nim pracować! Już do końca życia będę wdzięczna losowi za taką szansę, bo drugiej by nie było.

Teraz mam okazję, żeby ten cudowny koń był ciągle ze mną.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc od każdego, ponieważ to moja jedyna okazja, aby spełnić moje marzenia! Posiadanie własnego konia i na dodatek takiego jak Lektor!

Bardzo dziękuję każdemu za jakąkolwiek pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Laura Robak - awatar

Laura Robak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij