Zbiórka Spełnienie marzeń - kupno konia - miniaturka zdjęcia

Spełnienie marzeń - kupno konia

Zbiórka Spełnienie marzeń - kupno konia - zdjęcie główne

Spełnienie marzeń - kupno konia

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Laura Robak - awatar

Laura Robak

Organizator zbiórki

Cześć! Mam na imię Laura, mam 16 lat i założyłam tą zrzutkę, ponieważ mam ogromną szansę na spełnienie swojego największego marzenia, a mianowicie kupno konia!

Z Lektorem (konik tak się nazywa) znam się już od około pięciu lat. Kiedy go poznałam nie jeździłam jeszcze wystarczająco dobrze, aby na nim jeździć, ale spróbowałam i niestety skończyło to się upadkiem. Ręka sześć tygodni w szynie i pomimo tego przyjeżdżałam do niego, opiekowałam się. Z przyczyn losowych musiałam zrezygnować nawet z tego. Po jakimś czasie okazało się, że Lesio został sprzedany. Cóż, zdarza się, o tym byłam już wcześniej poinformowana, że jest na sprzedaż. Potem jeden raz widziałam go na zawodach i słuch po nim dla mnie zaginął.

Po jakimś czasie zaczęłam szukać nowej stajni dla siebie i wtedy trafiłam na piękną, kameralną z super atmosferą stajnię, z przemiłą panią trener. I tak - właśnie w tej stajni drogi Lektora i moje znowu się skrzyżowały. Nie mogłam uwierzyć, że to jest naprawdę ten sam koń! Zmienił się niesamowicie! Jakie to było zaskoczenie dla mnie, że znowu mogę z nim pracować! Już do końca życia będę wdzięczna losowi za taką szansę, bo drugiej by nie było.

Teraz mam okazję, żeby ten cudowny koń był ciągle ze mną.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc od każdego, ponieważ to moja jedyna okazja, aby spełnić moje marzenia! Posiadanie własnego konia i na dodatek takiego jak Lektor!

Bardzo dziękuję każdemu za jakąkolwiek pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Laura Robak - awatar

Laura Robak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij