Michał Sz - awatar

Michał Sz

Organizator zbiórki

           Z depresją zmagam się od 2000 roku z powodu traumatycznych wydarzeń w moim życiu (utrata pracy, mobbing przez 3 lata, niezrozumienie ze strony najbliższych). Przez całe swoje życie, gdy byłem zdrowy , pomagałem innym ludziom.   Adoptowałem sierotę, pożyczałem pieniądze, sfinansowałem operację przeszczepu nerki dla brata żony, nikomu nie odmawiałem wsparcia. W 2017 depresja zmieniła się na afektywną, dwubiegunową. Wpadłem w stan hipomaniakalny z czego nie zdawałem sobie sprawy. 

Zacząłem brać kredyty w bankach, snułem nierealne plany, pieniądze z kredytów wydawałem na niepotrzebne rzeczy, angażowałem się w ryzykowne inwestycje na rynku finansowym.Niewiele pamiętam z tego okresu.

Dzisiaj, po dwumiesięcznym leczeniu w Klinice Psychiatrycznej, jestem w fazie (zwykłej) depresji. Zażywam leki psychotropowe które zlikwidowały stan hipomaniakalny. Teraz zbieram efekty tego stanu. 

Moje zadłużenie w bankach wynosi 270 tys 630 złotych. Banki zabierają mi cała emeryturę. Nie mam na jedzenie i leki które są bardzo drogie. Sprzedałem samochód aby mieć czas do działania. Składałem prośby do banków o czasowe zawieszenie rat, ale za każdym razem spotykałem sie z odmową.

Ponieważ nie znajduje wyjścia z sytuacji ,w którą się nieświadomie wpędziłem, proszę Was wszystkich ludzi o dobrym sercu, pomóżcie !!!! Potrzebna jest kwota 175 tyś. złotych aby spłacic dwa banki i odzyskać przynajmniej połowę emerytury. Proszę Was, pomóżcie. Mam 70 lat, i liczne schorzenia . Z depresją trudno jest szukac innego rozwiązania. Będę wdzięczny za każdą pomoc, która spowoduje że nie stracę nadziei i wiary w dobroć innych ludzi  .              


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.18
  11.12.18

  Powrotu do zdrowia życzę i uszy do góry. Będzie dobrze.

  • Michał Sz - awatar

   Michał Sz - Organizator zbiórki

   13.12.18
   13.12.18

   Dziękuję Bardzo !!

Michał Sz - awatar

Michał Sz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij