Zbiórka Żuczek - zdjęcie główne

Żuczek

320 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Żuczek pewnego dnia wyszedł z ciemności i był. 

Poraniony po spotkaniu z psem lub innym kotem zamieszkał na opuszczonym balkonie - w bólu, beznadziei i braku jakichkolwiek perspektyw na poprawę swojego kociego losu. 

Nikt nie chciał dać domu – za to każdy chciał podejść, pogłaskać, nakarmić. Żuczek zaczął się wycofywać, już nie ufał każdemu kogo spotkał. Nie zdziczał, ale stał się bardzo ostrożny… 

Ilość karmicieli i wiecznie pełny brzuszek nie pomagały nam złapać ewidentnie cierpiącego kota, ale próbowaliśmy, bo przedłużający się brak pomocy z pewnością źle by się skończył. W końcu się udało. 

Na szczęście, bo w poranionym ogonie Żuczka wytworzyły się ogromne ropnie z przetokami. Żuczek ma też podejrzenie złamania ogonka. 

Na razie jest w trakcie silnej antybiotykoterapii, która ma zmniejszyć stan zapalny, złagodzić ból i zniwelować obrzęk. Być może ropnie trzeba będzie przeciąć i oczyścić. Na pewno życie Żuczka od teraz będzie szczęśliwsze. A z Waszą pomocą – także zdrowe i wolne od bólu. Prosimy Was z całego serca o wsparcie dla domowego, czarnego Żuczka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Szymczak-Stark - awatar
Kasia Szymczak-Stark
100
Lidia - awatar
Lidia
50
Małgorzata Pietrzak - awatar
Małgorzata Pietrzak
20
Dominika - awatar
Dominika
50
Marta - awatar
Marta
5
Aleksandra Gronczewska - awatar
Aleksandra Gronczewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij