Zbiórka Leczenie i rehabilitacja braci - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja braci

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja braci - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja braci

2 606 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Kalbarczyk - awatar

Anna Kalbarczyk

Organizator zbiórki

 Choć nie widać po chłopcach że są niepełnosprawni bo nie każda niepełnosprawność jest widoczna Przemek lat 13 i Adaś lat 4 są braćmi autystami.Chłopcy posiadają orzeczenia o niepełnosprawności i każdego dnia starają się pokonywać przeszkody.Przemek z Adasiem są pod opieką kilku poradni specjalistycznych jak neurologia,psychiatria,okulistyka,gastrologia,alergologia i ortopedyczna.Są cudownymi chłopcami przyjaźnie nastawionymi do ludzi.Bracia wymagają rehabilitacji i leczenia jak również wizyt czasem prywatnych u lekarzy specjalistów jak również odpowiedniej diety.Za każde wsparcie bez którego jest ciężko jesteśmy ogromnie wdzięczni 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Kalbarczyk - awatar

  Anna Kalbarczyk

  05.09.20
  05.09.20

  To jest pierwsza umowa z PCPR na likwidację bariery technicznej a dokładnie na zakup pralko-suszarki bo przy dwojgu dzieci wymagających opieki jest sporo rzeczy do prania a gorzej z suszeniem już przy pogodzie deszczowej oraz mieszkaniu w kamienicy gdzie grzyb na ścianach pokazuje się i brakuje nam różnicy do zakupu jej.Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie okazane.

  Zdjęcie aktualizacji 54 886

Komentarze


 • Adam Olejnik - awatar

  Adam Olejnik

  08.07.19
  08.07.19

  Udanego wypoczynku :)

2 606 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Kalbarczyk - awatar

Anna Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Re Cobra Rossa - awatar
Re Cobra Rossa
20
Maciej Łapski - awatar
Maciej Łapski
100
Katarzyna Matuszewska - awatar
Katarzyna Matuszewska
100
Robert O - awatar
Robert O
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dzik - awatar
Dzik
100
Datner - awatar
Datner
100
przemek piotrowski - awatar
przemek piotrowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij