Bezpieczny Kazbek to projekt w ramach którego Fundacja MEDYK RESCUE TEAM utrzymuje dyżur polskich ratowników przy schronisku Meteo - Bethlemi Hut u podnóża Kazbeku. Wszyscy ratownicy uczestniczą w projekcie społecznie a wyposażenie i utrzymanie naszej bazy i naszego dyżuru możliwe jest dzięki sponsorom i darczyńcom. Zachęcamy abyś został jednym z nich!

Wszelkie pieniądze uzyskane w tej zbiórce przeznaczone zostaną wyłącznie na pokrycie kosztów funkcjonowania dyżuru.

Dyżur 2017 zaczął się w czerwcu i będzie trwał do końca września. Więcej informacji oraz aktualne wiadomości z góry można znaleźć na Facebooku Projektu: https://www.facebook.com/BezpiecznyKazbek/

O nas

MEDYK RESCUE TEAM to zespół specjalistów wielu dyscyplin w szeroko pojętym ratownictwie. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, począwszy od ratownictwa medycznego, poszukiwań zaginionych, poprzez ratownictwo wysokościowe, aż po górskie. Razem tworzymy znakomity zespół gotowy do działania w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Na co dzień każdy z nas zawodowo wykonuje prace mocno powiązane z działaniami, jakie podejmujemy jako Medyk Rescue Team, co zapewnia nam stałą praktykę i wymusza ciągłe szkolenie się i rozwój w tych dziedzinach. Wśród nas są ratownicy GOPR, TOPR, Pogotowia Ratunkowego, Norweskiej Służby Poszukiwań i Ratownictwa, specjaliści polskich służb mundurowych, oraz eksperci od poszukiwań terenowych na co dzień współpracujący z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji. Medyk Rescue Team to również instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach, szkolący Wojsko Polskie, służby oraz podmioty prywatne w zakresie różnych, często bardzo specjalistycznych tematów związanych z ratownictwem i bezpieczeństwem publicznym.

Jako zespół mieliśmy już okazję współpracować w wysokich partiach gór m. in. na akcjach poszukiwawczych na rejonie Kazbeku w 2014 i 2015 r. co stanowi znakomite podłoże do projektu, który podjęliśmy. Dzięki wspólnym działaniom, szkoleniom oraz ćwiczeniom utrzymujemy stałą gotowość do podejmowania wyzwań, jakimi jest niesienie pomocy tam, gdzie innym zwykle brakuje doświadczenia, umiejętności i odwagi.


Komentarze

 • Aga i Miłosz - awatar

  Aga i Miłosz

  01.03.18
  01.03.18

  Jesteście wielcy, powodzenia!

 • Wiktor Łaba - awatar

  Wiktor Łaba

  06.02.18
  06.02.18

  Szacun;)

 • Zuzanna Krystowska - awatar

  Zuzanna Krystowska

  18.01.18
  18.01.18

  oby jak najwięcej! trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.10.17
  07.10.17

  Mam nadzieje ze zbierzecie wiecej niz potrzeba. Pozdrawiam i mam nadzieje ze kiedys bede was mogl rowniez wesprzec swoja obecnoscia.

 • Marta N - awatar

  Marta N

  06.10.17
  06.10.17

  Pozdrawiam i powodzenia życzę!

Wpłaty - 97

Olka - awatar
10
Olka
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Aga i Miłosz - awatar
200
Aga i Miłosz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Piotrek - awatar
20
Piotrek
Wiktor Łaba - awatar
100
Wiktor Łaba
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
Sara Jazgar - awatar
100
Sara Jazgar
Nadia - awatar
5
Nadia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij