Zbiórka Koty, rak jajnika, samotność - miniaturka zdjęcia

Koty, rak jajnika, samotność

Zbiórka Koty, rak jajnika, samotność - zdjęcie główne

Koty, rak jajnika, samotność

6 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Chmielewska - awatar

Agnieszka Chmielewska

Organizator zbiórki

„Samotność  to taka straszna trwoga” …  a gdy ma się nowotwór, gdy codziennie się z nim walczy samej…  

Żyję chyba dzięki nim – kotom, a mam ich 3, a właściwie to one maja mnie.  Wszystkie przybłąkały się do mnie, a ja nie miałam sumienia kazać im się wynosić, więc zostały. Te zwierzęta są lepsze od ludzi, których spotykam… bo ludzie są różni…

Od 5 lat walczę z nowotworem, 2 ciężkie operacje, stomia, kolejne chemioterapie, medycyna alternatywna, terapia Gersona – wszystko to razem daje efekt ale dietę trzeba utrzymywać, suplementy i leki kupować, a to kosztuje co miesiąc konkretne pieniądze. Tak będzie do końca mojego życia. Nie poddaję się. Pracuję – na miarę swoich możliwości – uwierz mi – po tylu chemiach nic już nie jest takie samo…. Rak jajnika w zaawansowanym stadium, choć regularnie się badałam – dzieci więc nie mam, choć zawsze chciałam… Mąż, który mnie wspierał, zmarł  też na nowotwór, rodzeństwa nie mam, rodzice już dawno odeszli – nie mam nikogo, kto mógłby mnie wesprzeć. Przytulam się do kotów, albo one do mnie…  Jest trudno, każdy grosz się liczy… Ta pomoc, ten portal... wiele dla mnie znaczy...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Chmielewska - awatar

Agnieszka Chmielewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij