Zbiórka Opieka medyczna - zdjęcie główne

Opieka medyczna

117 658 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 774 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Kwiatkowska - awatar

Maria Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Jestem mamą Dominika i babcią jego cudownej dwuletniej córki Lenki. Mój syn uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu jadąc z Holandii do Polski. Wypadek wydarzył się w Niemczech,gdzie obecnie przebywa w jednym ze szpitali. Ma złamany kręgosłup w dwóch miejscach,lekarze mówią, że nie będzie chodził. Ręce na chwilę obecną też nie są sprawne i nie wiadomo czy i w jaki sposób będą. Jest po jednej operacji kręgosłupa, przed nim kolejna, na którą brakuje nam środków. Niestety jego stan zdrowia nie pozwala na przewiezienie go do Polski. 

Przed wypadkiem był wesołym i szczęśliwym tatą, który miał marzenia. Niestety niektóre z nich mogą się już nie spełnić. W Polsce czeka na niego rodzina, córeczka, która bardzo tęskni za tatą, dziewczyna i przyjaciele. Proszę o pomoc w zebraniu środków na pokrycie kosztów leczenia w Niemczech i transportu naszego Dominiczka do domu. Bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe ❤️.                                   


Niestety nie udało nam się opłacić operacji, która miała odbyć się 19.09. W tej chwili nikt nie podejmie się już operacji, ponieważ szpital nie ma odpowiedniego zespołu, ponadto mogą dojść komplikacje, które podniosą koszty operacji oraz każdej doby pobytu w szpitalu. Razem ze szpitalem podjęliśmy decyzję o przewiezieniu Dominika do Polski, gdzie zajmą się nim tutejsi specjaliści. Jednak nie poprzestajemy w walce, ponieważ rehabilitacja, dalsze leczenie oraz przewóz będą opiewać na duże pieniądze, których nie posiadamy. Transport musi być medyczny, Dominik szpital musi opuścić z ratownikiem medycznym, w kołnierzu i w pozycji leżącej. W tej chwili takiego transportu poszukujemy. Czekamy również na dokumenty, aby lekarz wystawił skierowanie do odpowiedniego szpitala.


Bardzo prosimy o wsparcie, udostępnienie, modlitwę i choć odrobinę nadziei, że będzie lepiej. Dziękujemy za dotychczasową pomoc.


Kochani ! Po wczorajszej żmudnej walce z NFZ, Ambasadą, szpitalami, urzędami i przychodniami udało się ! Dominik jest właśnie w drodze do Polskiego szpitala. Nie byłoby to możliwe gdyby nie Wy oraz sztab ludzi, którzy pomogli nam w tej walce. Pomógł nam również lekarz, który po dyżurze postanowił pojechać po Dominika i zabrać go do naszego szpitala. Transport medyczny został pokryty ze zbiórki a jego koszt wyniósł 10 tyś. Gdyby nie te zebrane fundusze nie udałoby się nam przywieźć Dominiczka, biurokracja by nas pokonała. Teraz czekamy na przetransportowanie Dominika i decyzję specjalistów w naszym kraju. Na pewno konieczna będzie druga stabilizacja kręgosłupa a później długa i żmudna rehabilitacja. Dziękujemy,że jesteście z nami i prosimy o dalsze wsparcie. Jak tylko się czegoś nowego dowiemy, poinformujemy Was. 

Witajcie ‼️ Dzisiaj mogę wam powiedzieć, że Dominik jest już po operacji ❤️ dochodzi do siebie jest słaby ale stabilny lekarz powiedział, że operacja przeszła bez komplikacji. Jest dobrych myśli teraz tylko żeby się wszystko dobrze przyjęło 😔. Krok po kroku musimy przechodzić przez kolejne etapy leczenia przed nami, a szczególnie przed Dominikiem jeszcze długa droga,ale będziemy walczyć o te małe jaki duże kroki do przodu. Dziękujemy WAM bardzo,że jesteście z nami ❤️


Nasi Kochani Przyjaciele, dzisiaj Dominik został przewieziony do kliniki rehabilitacyjnej. Jest to prywatna klinika, na pobyt w publicznej placówce będziemy czekać w kolejce. Było to możliwe tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu. ❤️DZIĘKUJEMY ❤️.
 Bez Was nie dalibyśmy rady, to Wasze datki  na leczenie naszego Dominika są dalszymi krokami możliwymi do przejścia. Przed nim bardzo długa, ciężka i bolesna walka odzyskanie sił. Marzy o przytuleniu córeczki Lenki i wzięciu jej na ręce. Prosimy bądźcie dalej z nami nadal potrzebujemy waszego wsparcia. WSZYSCY jesteście w naszych sercach i modlitwach każdego dnia, życzymy zdrowia, dziękujemy i kochamy Was❤️

Witajcie 🙂 dawno nic nie było wpisywane, ale to dlatego, że tak naprawdę u nas narazie nie wiele się dzieje. Tzn Dominik co dzień krok po kroku toczy walkę o każdy ruch. Jest to długa i ciężka praca . W pionizacji możemy się nawet pochwalić dużymi postępami 🥰 . Cieszymy się bardzo, że nadal z nami jesteście i wspieracie jak tylko możecie ❤️ 


Kochani 📢 dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłam syna siedzącego . Od wypadu minęło już ponad 2 miesiące na rehabilitacji jest miesiąc 💞. Jeśli miesiąc temu ktoś by mi powiedział, że Dominik tak szybko usiądzie powiedziała bym żeby się puknął w głowę bo widziałam w jakim stanie był jeszcze wtedy, ale, że modlę się o to każdego dnia ❤️. Wczoraj kazał mi spojrzeć na swoją lewą stopę i poruszył nią w górę i w dół kontrolując to chociaż na chwilę 🥲 . Jesteśmy szczęśliwi bo to wszystko dzięki Wam Dominik ma bardzo dobrą rehabilitację. Dlatego bardzo Was prosimy o dalsze wsparcie bez Was nie damy rady ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Kwiatkowska - awatar

  Maria Kwiatkowska

  13.09.2023
  13.09.2023

  Kochani, na tyle wstępnie została wyceniona druga operacja Dominika. NFZ jej nie pokryję.
  WSTEPNIE ponieważ w razie powikłań koszty mogą wzrosnąć.
  Dziękujemy bardzo każdemu za dotychczasową pomoc, jesteście wspaniali ❤️.
  Prosimy o dalszą pomoc ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 128 499

Komentarze


 • Piotr Rybczyński - awatar

  Piotr Rybczyński

  10.10.2023
  10.10.2023

  Szalik Zawisza Bydgoszcz

 • Sylwia Jaskólska - awatar

  Sylwia Jaskólska

  24.09.2023
  24.09.2023

  Powodzenia i powrotu do zdrowia ❤️

 • Magdalena Szkodna - awatar

  Magdalena Szkodna

  20.09.2023
  20.09.2023

  Moneta

 • Joanna - awatar

  Joanna

  19.09.2023
  19.09.2023

  Powodzenia ❤️

 • Riko.b - awatar

  Riko.b

  18.09.2023
  18.09.2023

  Pomodle sie za chorego

117 658 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 774 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Kwiatkowska - awatar

Maria Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 774

Anna Przybysz - awatar
Anna Przybysz
50
Yurii Toporkov - awatar
Yurii Toporkov
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maksymilian Kulpa - awatar
Maksymilian Kulpa
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rodzice - awatar
Rodzice
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Roksana - awatar
Roksana
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij