Logo Fundacji Pomagam.pl

Zbieramy środki na pomoc potrzebującym – opłacanie kosztownego leczenia czy rehabilitacji, pomoc zwierzętom, projekty społeczne, wsparcie dla ofiar wojny w Ukrainie oraz pomoc humanitarną na całym świecie.

Dołącz do nas! Przekaż 1,5% podatku Fundacji Pomagam.pl i zmieniaj świat na lepsze razem z nami. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Rozlicz Twój PIT online i przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl

Rozlicz PIT na stronie
Ministerstwa Finansów
e-pit logo

Rozliczasz się w inny sposób? Wybierz metodę wypełniania PIT-u

PIT-37

Umowa o pracę, zlecenie lub dzieło

Wybieram

PIT-36(L)

Działalność gospodarcza

Wybieram

PIT-28

Wynajem mieszkania

Wybieram

PIT-OP

Emerytura

Wybieram

KRS 0000353888

People image

Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać jeszcze skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele i nagłaśniamy ważne tematy np. kryzys bezdomności. Zebraliśmy ponad 13 mln zł w ramach akcji Solidarni z Ukrainą oraz reagujemy na bieżące katastrofy na całym świecie, zbierając środki na pomoc humanitarną.

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Pomożesz nam? To nic nie kosztuje, a możesz zdziałać wiele dobrego!

Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS: 0000353888 przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym razem z nami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Fundacji Pomagam.pl

Przekaż 1,5% podatku i nieś pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna!

Fundacja Pomagam.pl

KRS 0000353888

Przekaż 1,5% podatku dla
Fundacji Pomagam.pl

Chcesz przekazać 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, ale nie do końca wiesz, jak rozliczyć PIT za 2023 rok? Zespół Fundacji Pomagam.pl przychodzi z pomocą! Cieszymy się, że tu jesteś i zastanawiasz się, nad wsparciem Fundacji Pomagam.pl. Pokaż więcej

Rozlicz PIT z Fundacją Pomagam.pl - najczęściej zadawane pytania

Dziękujemy, że zdecydowałeś się dowiedzieć, jak przekazać 1,5% podatku na rzecz Fundacji Pomagam.pl. Twój wkład ma ogromne znaczenie dla naszej działalności społecznej. Możesz mieć pewność, że każda przekazana kwota zostanie wykorzystana, wspierając nasze inicjatywy na rzecz potrzebujących.

Pamiętaj, że prawo do przekazywania 1,5% podatku dotyczy nie tylko osób fizycznych, ale także firm, jednoosobowych działalności gospodarczych i ryczałtowców. Przekazanie środków z podatku to wyjątkowy sposób wsparcia, który daje Ci możliwość aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu społeczeństwa i rozwijaniu inicjatyw bliskich Twojemu sercu.

Dziękujemy, że jesteś z nami ❤️ Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

KRS 0000353888

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij