Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Zbiórka ma na celu zebranie środków na utrzymanie trzech psów, podopiecznych Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, przebywających wspólnie w jednym z hoteli. Oto one:

Xsara dwa razy potrącona konała gdzieś na poboczu. Potem prawie tydzień zastanawiania się czy będzie to pies do eutanazji czy nie. Ostatecznie Xsara jest w pełni sprawna i gotowa do adopcji. 

Xsara to  kilkuletnia suczka. Uwielbia  spacery oraz zabawy z człowiekiem.
Dobrze dogaduje się z innymi psami,  lubi zabawy z nimi. Na spacerze nie sprawia problemów, dobrze chodzi na smyczy. Podczas współpracy z człowiekiem jest bardzo skupiona na konkretnych ćwiczeniach.  W domu zachowuje czystość.  Bardzo lubi wylegiwać się w łóżku lub odpowiednio dużym psim legowisku.


Nero

Nero to samiec w typie rasy cocker spaniel. Jak na spaniela psa przystało Nero uwielbia bawić się psimi zabawkami. Lubi chodzić na długie spacery. Jest psem bardzo energicznym oraz inteligentnym, który bez problemu skupia swoją uwagę na właścicielu. Poprowadzony w odpowiedni sposób będzie świetnym towarzyszem wspólnych zabaw oraz spacerów. W stosunku do człowieka jest bardzo entuzjastyczny. Szukamy dla niego spokojnego domu, fajnie jeśli osoba adoptująca będzie miała jakieś doświadczenie ze spanielami.
Raczej nie nadaje się do domu z innymi psami, broni jedzenia oraz zabawek, (jeśli dom z innymi psami to tylko osoba z doświadczeniem). Kiedy wyczuwa jedzenie staje się agresywny do pobliskich psów oraz ludzi, i tutaj znowu jeśli osoba go adoptująca ma doświadczenie z trudnymi psami to bez problemu może odwrócić jego jego uwagę np: smakołykami. Potrzebuje konsekwencji, spokoju oraz cierpliwości w układaniu.
Nie nadaje się też do domu z dziećmi


Leon

Leon to młody pies w typie rasy Sarplaninac. Podobieństwo do owczarka jugosłowiańskiego świetnie odzwierciedla również jego charakter oraz zachowanie. Leon to silny i bardzo pewny siebie pies. Jest nieustraszony a na dodatek doskonale sobie zdaje sprawę ze swojej siły. Toleruje wykastrowane samce oraz suki, z którymi uwielbia się bawić. Jest bardzo pojętnym i inteligentnym psem. Lubi spacery oraz zabawy z opiekunem. Ze względu na jego wielkość oraz siłę szukamy dla niego rozsądnych oraz odpowiedzialnych opiekunów. Bardzo ważne aby w pracy z nim być konsekwentnym oraz cierpliwym, świetnie sprawdza się tu trening z pozytywnym wzmacnianiem.


Cała trójka czeka na domy w hotelu. Do tego czasu będę wdzięczny za Państwa pomoc w ich utrzymaniu.


Aktualności

  • Jacek Barczak - awatar

    Jacek Barczak

    03.12.17
    03.12.17

    Dziękuję za udział w zbiórce.

Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 11

Ilona G - awatar
50
Ilona G
klaudia bańka - awatar
20
klaudia bańka
Magda Majewska - awatar
40
Magda Majewska
Martyna - awatar
10
Martyna
Ilona Grad - awatar
50
Ilona Grad
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Sylvia Lipiecki - awatar
100
Sylvia Lipiecki
Małgorzata Kurmin - awatar
25
Małgorzata Kurmin
Sylwia Wardowska - awatar
20
Sylwia Wardowska
Martyna - awatar
15
Martyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.