Zbiórka Dla Pani Grażyny - miniaturka zdjęcia

Dla Pani Grażyny

Zbiórka Dla Pani Grażyny - zdjęcie główne

Dla Pani Grażyny

101 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Kamińska - awatar

Natalia Kamińska

Organizator zbiórki

Cześć ! Nazywam się Natalka i jestem studentką w Krakowie. Na wydziale orientalistyki UJ uczę się tureckiego już drugi rok. Jakiś czas temu przechodząc obok Kolegiaty Św. Anny zauważyłam że na murku pod kościołem siedzi jakaś kobieta i żebrze. Podeszłam do niej i zapytałam się dlaczego to robi - od tej pory zaczęła się moja przyjaźń z panią Grażyną.

Pani Grażyna nie jest zwykłą osobą. To inteligentna, wrażliwa i bardzo wykształcona kobieta. Z zawodu jest prawnikiem - przez wiele lat miała swoje biuro prawne w którym także za darmo udzielała każdemu potrzebującemu darmowej pomocy prawnej. Z pasji jest też globtroterką. Schodziła wszystkie polskie góry, była także w Alpach i zjeździła całą Europę. Co się więc stało że musi siedzieć pod Świętą Anną i czekać na łaskę ludzi ? Choroba - Stwardnienie Rozsiane. Pani Grażyna choruje niestety na jego lekooporny rodzaj. Dowiedziała się o tym dopiero po wielu latach nieskutecznego leczenia. Przez to popadła w ogromne długi do tego u bezdusznych lichwiarzy. Prawniczka jest kobietą o gołębim sercu i zaufała im gdy ci proponowali jej pieniadze na leki które i tak nie dawały żadnego skutku...

Dług może dochodzić nawet do 100000 tys. złotych ponieważ Pani Grażyna aby spłacić dawne długi za leki musiała wystawić w zastaw swoje mieszkanie a jego nowy właściciel nie płaci czynszu i innych niezbędnych opłat za wodę, światło itp. Sprawę tą jednak (na szczęście) można załatwić drogą sądową. Potrzebna jest jednak wpłata specjalnej kaucji przed rozpoczęciem procedury sądowej no i oczywiście przydałby się też dobry adwokat. Dlatego chcemy zebrać 5 tys. złotych aby można było to zrobić.

Pani Grażyna ma córkę i wnuczkę które mogłyby jej pomóc - ale niestety tego nie robią. Córka zupełnie nie interesuje się losem matki - ciągnie od niej tylko pieniądze gdy się da, a wnuczka także nie ma jak bo wciąż się uczy -  rok temu pisała maturę. 

Kochani musimy więc my pomóc tej niezwykłej osobie ! Parę razy rozmawiając z nią, Pani Grażyna wspominała że może najlepiej byłoby jej rzucić się z mostu - czuje się tak słaba i bezużyteczna ( nie może podjąć pracy ponieważ ma zaświatczenie z sądu o niezdolności podjęcia pracy, porusza się przy balkoniku). Wiele razy też podkreślała że już nawet nie zależy jej na wyzdrowieniu tylko na tym by spłacić długi - by nie przeszły one na jej ukochaną wnuczkę. Nie pozwólmy by ten anioł źle skończył ! Proszę wpłacajcie, pomagajcie, módlcie się !

Z góry dziękuję. Wielkie Bóg zapłać !

ps. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć dokumenty potwierdzające stan zdrowia i sytuację pani Grażyny proszę o mailowy kontakt do mnie na adres [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Natalia Kamińska - awatar

Natalia Kamińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij