Zbiórka Największa wyprawa po USA ! - zdjęcie główne

Największa wyprawa po USA !

0 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Pietrzykowski - awatar

Michał Pietrzykowski

Organizator zbiórki

Cześć ludzie!

Nazywam się Michał Pietrzykowski i jestem studentem Turystyki w Poznaniu na III roku. Pochodzę z małego miasteczka i nigdy nawet nie sądziłem, że mogę się wyrwać poza nie. Uwierzyłem jednak, że można  spełnić marzenie i stać się podróżnikiem odkrywając świat i pokochałem to!  Zwiedziłem w przeciągu 4 lat między innymi; Peru, Portugalię, Norwegię, Francję, Hiszpanię, Meksyk. Myślę, że poprzez te wyprawy czuję się pewniej za granicą i nadszedł czas abym spełnił swoje największe podróżnicze marzenie czyli USA - żółte taksówki, Manhattan, Wielki pomarańczowy kanion, Niesamowite wulkaniczne wyspy Hawajskie!
Moje myślenie bardzo się zmieniło i nawet taka wyprawa jest dla mnie w zasięgu ręki tylko trzeba wierzyć!

To szalony plan ale jak najbardziej możliwy, strach jest tylko ograniczeniem spełniania się. Dlatego robię krok aby zdobyć potrzebną kwotę do tego a wiadomo pierwszy krok najważniejszy!  
Każda nawet najmniejsza pomoc będzie wspaniała! Życzę wam i sobie powodzenia! <3

Nowy Jork --> Miami --> Chicago --> Park Narodowy Yellowstone --> Wielki Kanion --> Las Vegas --> Dolina Śmierci --> San Francisco --> Los Angeles --> Hawaje !


Tu odsyłam do swojego facebooka jeśli byłyby jakieś pytania
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001734148763
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Pietrzykowski - awatar

Michał Pietrzykowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij