Zbiórka Największa wyprawa po USA ! - miniaturka zdjęcia

Największa wyprawa po USA !

Zbiórka Największa wyprawa po USA ! - zdjęcie główne

Największa wyprawa po USA !

0 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Michał Pietrzykowski - awatar

Michał Pietrzykowski

Organizator zbiórki

Cześć ludzie!

Nazywam się Michał Pietrzykowski i jestem studentem Turystyki w Poznaniu na III roku. Pochodzę z małego miasteczka i nigdy nawet nie sądziłem, że mogę się wyrwać poza nie. Uwierzyłem jednak, że można  spełnić marzenie i stać się podróżnikiem odkrywając świat i pokochałem to!  Zwiedziłem w przeciągu 4 lat między innymi; Peru, Portugalię, Norwegię, Francję, Hiszpanię, Meksyk. Myślę, że poprzez te wyprawy czuję się pewniej za granicą i nadszedł czas abym spełnił swoje największe podróżnicze marzenie czyli USA - żółte taksówki, Manhattan, Wielki pomarańczowy kanion, Niesamowite wulkaniczne wyspy Hawajskie!
Moje myślenie bardzo się zmieniło i nawet taka wyprawa jest dla mnie w zasięgu ręki tylko trzeba wierzyć!

To szalony plan ale jak najbardziej możliwy, strach jest tylko ograniczeniem spełniania się. Dlatego robię krok aby zdobyć potrzebną kwotę do tego a wiadomo pierwszy krok najważniejszy!  
Każda nawet najmniejsza pomoc będzie wspaniała! Życzę wam i sobie powodzenia! <3

Nowy Jork --> Miami --> Chicago --> Park Narodowy Yellowstone --> Wielki Kanion --> Las Vegas --> Dolina Śmierci --> San Francisco --> Los Angeles --> Hawaje !


Tu odsyłam do swojego facebooka jeśli byłyby jakieś pytania
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001734148763
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Michał Pietrzykowski - awatar

Michał Pietrzykowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij