Oliver Palmer - awatar

Oliver Palmer

Organizator zbiórki

Nazywam się Oliver Palmer mam 27 lat. Urodziłem się z wadami serca, przeszedłem przez śmierć kliniczną i przed kilkoma laty doznałem pełnego zatrzymania akcji serca. Nie mówiłem do 8-go roku życia.W Centrum Zdrowia Dziecka stwierdzono wadę obu uszu środkowych i dlatego nie mówiłem bo nie słyszałem. Ale niemal od urodzenia reagowałem na muzykę. Gdy dostałem dwa aparaty słuchowe zacząłem mówić i w pełni słyszeć muzykę.

Szczególnie umiłowałem utwory klasyczne.Moim idolem stał się Andrea Bocelli.To jego utwory zainspirowały mnie do próby zaśpiewania.Pamiętam ten pierwszy zaśpiewany utwór.Była to Ave Maryja Franza Schuberta w wersji Andrei Bocellego.Śpiewam do dzisiaj.Muzyka i śpiew są moją miłościa.Jest to jedyna dziedzina, która nie obciąża mi serca i nie czuję zmęczenia.Przenoszę się wtedy w inny ale w ten dobry świat.W sierpniu 2018 r zostałem zaproszony do Krynicy Zdrój na Warsztaty Wokalnej Interpretacji przez pana profesora Ryszarda Karczykowskiego-tenora.Pana profesora poznałem w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach również na Warsztatach Muzycznych dla osób z problemem słuchu.

Moim wymarzonym zawodem jest śpiewak klasyczny.Aby to osiągnąć muszę brać sporo lekcji śpiewu, a to związane jest z dużymi kosztami.Moi rodzice są rencistami, teraz tata jest obłożnie chory po wielu operacjach.Nie mogą mi pomóc. Egzamin mogę zdawać w ZASPie, który wyraził zgodę.Są to bardzo drogie egzaminy.Dlatego potrzebuję wsparcia finansowego.Jeszcze muszę się dość dużo nauczyć. Poniżej zamieszczam link z koncertu najlepszych w ramach ubiegłorocznego Festiwalu im.Jana Kiepury w Krynicy Zdrój. Byłem jedynym amatorem wśród profesjonalistów.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Oliver Palmer - awatar

    Oliver Palmer

    29.04.19
    29.04.19

    DLA PANI MARZENY KRÄMER "TI AMO"

Oliver Palmer - awatar

Oliver Palmer

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Jacek Koziorowski - awatar
50
Jacek Koziorowski
Jolanta Kubajek - awatar
100
Jolanta Kubajek
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij