Michał Kamiński - awatar

Michał Kamiński

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Nazywam się Michał Kamiński,urodziłem się w 1988r, cztery lata później pojawił się u mnie delikatny zez,więc rodzice zabrali mnie do okulisty, podczas badania dna oka zdiagnozowano guz mózgu. Ten gwiaździak włókienkowy,umiejscowiony był między III, a IV komorą mózgu – miejscem nie operacyjnym. Jakby tego było mało, stwierdzono także wodogłowie, przez które musiałem mieć zabieg wszczepienia zastawki komorowo – otrzewnowej. Od tamtego czasu zacząłem przechodzić liczne operacje, żeby usunąć torbiele oraz krwiaki, które tworzyły się wokół guza. Po długotrwałych poszukiwaniach, moi rodzice natrafili na lekarzy, którzy podjęli by się wykonania radioterapii. Całe szczęście przeszedłem ją pomyślnie, bo w innym przypadku czekało by na mnie zejście z tego świata. 

W 2002 r. nastąpiła wznowa miejscowa procesu nowotworowego, co wiązało się z zabiegiem, który mógł zakończyć się – tak, jak za pierwszym razem – moją śmiercią. Po nim stwierdzono niedowład połowiczy prawostronny, a także – brak kontaktu słownego oraz zaburzenia świadomości.

Z moją mową i świadomością jest już w porządku, ale niestety niedowład wciąż się utrzymuje. Z osoby wpełni sprawnej, na przestrzeni kilkunastu lat, stałem się osobą niepełnosprawną i niezdolną do samodzielnej egzystencji. Systematyczna rehabilitacja spowodowała powolny powrót do sprawności, stając się szansą na poprawę funkcjonowania.

Michał Kamiński - awatar

Michał Kamiński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.