Zbiórka Operacja Reksia - zdjęcie główne

Operacja Reksia

335 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób


Reks to 12 letni piesek. Całe życie miał swój dom, na stare lata go utracił. Już u nas w Fundacji był leczony na nerki, na serce, na tarczycę. Część leczenia będzie kontynuowana do końca jego dni. Ostatnio jednak zauważyliśmy coś nowego: Reks strasznie charczał. Oczywiście od razu pojechaliśmy z nim do weterynarza, do dr. Wardęszkiewicza. Z USG wynikało, że ma neurologiczne porażenie nerwu krtani. Początkowo dowiedzieliśmy się, że leczenie jest możliwe w Warszawie i w Grudziądzu. Operacja jest bardzo kosztowana, ale nie to jest największym problemem. Kto pojedzie z Reksem do innego miasta? My nie możemy zostawić innych zwierząt, a komu innemu piesek zaufa? Byłby to dla niego dodatkowy stres. Byliśmy w rozterce a czas bardzo nagli, bo Reks naprawdę bardzo cierpi i walczy o każdy oddech. 

Ale niespodziewanei pojawiła się dla niego ogromna szansa. Okazało sie, ze w najbliższym czasie ten lekarz specjalista przyjeżdża do Łodzi, bo ma tu zaplanowaną jakąś inną operację. I okazało się, że zgodził sie też zoperować Reksa! Dodatkowo dostaliśmy ogromną zniżkę na zabieg, zamiast 4000 PLN mamy do zapłacenia 1800 PLN z czego 400 PLN już udało nam się zebrać ze zbiórki facebookowej. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. 

Ratujemy naszych czworonożnych przyjaciół do końca. Reks czuje się już lepiej, merda ogonkiem, a przed nami jeszcze wiele wspólnych pięknych dni.  


335 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

ANNA ALDONA - awatar
ANNA ALDONA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Czahary - awatar
Czahary
20
Jjjj Ppp - awatar
Jjjj Ppp
50
KamWro - awatar
KamWro
10
Anna Surmińska - awatar
Anna Surmińska
20
Patrycja Ciesielska - awatar
Patrycja Ciesielska
10
K.M. - awatar
K.M.
50
Justyna Gradek - awatar
Justyna Gradek
50
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij