Zbiórka Zapomniany przez świat Kubuś :( - zdjęcie główne

Zapomniany przez świat Kubuś :(

3 520 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać teraz
 

KUBUŚ to spokojny, bardzo grzeczny piesio który kocha całym sercem. Mimo że człowiek bardzo go zawiódł, on nie chowa urazy.

Wakacje, czas urlopów planowania rodzinnych wyjazdów i gdzieś tam ktoś zapomniał w planach uwzględnić jego. Porzucony przy drodze, wiernie czekał... Ile czasu tam spędziła ta mała bida, nie wiemy. Gdy go zabieraliśmy był chudy, zapchlony i cały w kleszczach.

Życie go nie rozpieszczało a świadczy o tym dystans w pierwszym kontakcie, brak ogonka oraz strach przed smyczą i gwałtownymi ruchami rąk i nóg. Nie nasuwają nam się jakieś pozytywne myśli, gdy patrzymy na niego z boku. Czas jednak pokazać, że przed nim dobre życie. 

Kuba bardzo potrzebuje człowieka, domu. Hotelik to jeszcze nie dom. Tu musi dzielić się człowiekiem ze wszystkimi psimi towarzyszami. Hotelik to koszt 300zł/mies. Do tego koszty kastracji, szczepień, weterynarza. Zanim znajdzie ten kochający dom, prosimy Was ludzie dobrego serca o pomoc.

Nie będzie łatwo, Kubuś to taki pospolity kundelek a takie psiaki nie cieszą się adopcyjną popularnością. Liczymy się z tym że zostanie z nami na dłużej.

Wierzymy, że wspólnie uda nam się uratować to złamane serduszko i podarować mu wspaniałe życie. Was kochani prosimy o grosik na pomoc temu porzuconemu życiowemu rozbitkowi.

 Dziękujemy <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Dom dla Kundelka - awatar

  Fundacja Dom dla Kundelka

  16.08.19
  16.08.19

  Dziękujemy w imieniu Kubusia <3

Komentarze


 • Renata Szymala - awatar

  Renata Szymala

  22.01.19
  22.01.19

  Kubusiu trzymam mocno kciuki za ciebie, byś szybko znalazł kochających ludzi.

 • DaNa - awatar

  DaNa

  28.06.18
  28.06.18

  Powodzenia piesku 😊 i nie jest prawdą że czarne pieski nie mają szans, uda ci się 3mam kciuki. Sama mam czarną sunie. Wszystkie nochalki są piękne ✊

 • Brawo - awatar

  Brawo

  21.03.18
  21.03.18

  Życzę Ci Kuba żeby Twój Człowiek wreszcie Cię odnalazł. Trzymaj się Bracie!

  • Fundacja Dom dla Kundelka - awatar

   Fundacja Dom dla Kundelka - Organizator zbiórki

   21.03.18
   21.03.18

   Dziękujemy :) Ciepło pozdrawiamy <3

 • Dorota - awatar

  Dorota

  15.10.17
  15.10.17

  Mam nadzieję,że Kubuś znajdzie wspaniały Dom👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.10.17
  13.10.17

  Powodzenia

  • Fundacja Dom dla Kundelka - awatar

   Fundacja Dom dla Kundelka - Organizator zbiórki

   13.10.17
   13.10.17

   Dziękujemy <3

3 520 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 122

Joanna - awatar
Joanna
20
Joanna - awatar
Joanna
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Joanna - awatar
Joanna
30
Joanna - awatar
Joanna
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij