Zbiórka Daisy i Rubi zbierają na hotel - miniaturka zdjęcia

Daisy i Rubi zbierają na hotel Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Daisy i Rubi zbierają na hotel - zdjęcie główne

Daisy i Rubi zbierają na hotel

350 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Daisy i Rubi to dwie suczki 10 miesięczne szczeniaki, które przedwczoraj tj. 11 maja zostały zwrócone z adopcji. Mieszkały w 2 różnych domach, jednak u tej samej rodziny. 

Zaadoptowane, jako 4 miesięczne szczeniaki. W sobotę ich czas w domach dobiegł końca , trafiły do hotelu.  Dziewczyny trzymają się razem, na razie są skołowane, trochę przestraszone. Jednak we dwie czują się pewniej, co widać na tytułowym zdjęciu. Szukamy dla nich dobrych domów. Takich domów, z których nie wrócą. Może pomyślicie, że z psami jest coś nie tak - wróciły obie. To nie z nimi jest coś nie tak, a z ludźmi.

Dziewczyny są kochane, łagodne, wesołe. Rubi jest nieśmiała w stosunku do obcych osób. 

Suczki mają opłacone 2 tygodnie hotelu. Chcemy pomóc osobom, które postanowiły dac im szansę na lepsze życie i 6 miesięcy temu zabrały je ze złego miejsca. Są to osoby prywatne, które teraz muszą zmierzyć się z kosztami hotelowania i utrzymania dziewczyn. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zabezpieczyć miesiąc pobytu w hotelu - 800 zł za dwie. Spokojna głowa i czas na szukanie domów.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Monika P. - awatar

    Monika P.

    18.05.2019
    18.05.2019

    Powodzenia śliczne

350 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Monika P. - awatar
Monika P.
200
Syriusz - awatar
Syriusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota Kielmel - Blakey - awatar
Dorota Kielmel - Blakey
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kachulinek Okrąglinek - awatar
Kachulinek Okrąglinek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij