Zbiórka Glejak - pomóż mi go pokonać - miniaturka zdjęcia

Glejak - pomóż mi go pokonać

Zbiórka Glejak - pomóż mi go pokonać - zdjęcie główne

Glejak - pomóż mi go pokonać

43 260 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 790 osób
Wpłać teraz
 
Izabela Krzyżanowska - awatar

Izabela Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Mam na imię Izabela, 35 lat i bardzo chcę żyć. 

Wszystko zaczęło się latem 2010, gdy w odstępie 1miesiąca dostałam dwa napady epileptyczne. Na oddziale neurologicznym  wykonano mi MR głowy, który wykazał guza na lewej półkuli mózgu. Bez jakiejkolwiek wiedzy na temat guzów mózgu, udałam się na rozmowę z neurochirurgiem. To co usłyszałam od lekarza ścięło mnie z nóg :" Guz jest umiejscowiony na ośrodkach ruchu. Po operacji nie będzie pani chodzić ani mówić. To najprawdopodobniej glejak. Mam wolny termin na wtorek. To co? Operujemy? " Wyszłam bez słowa.  Dzięki cudownemu zbiegowi okoliczności, już następnego dnia czekałam pod gabinetem, wg. mnie najlepszego neurochirurga w Polsce. Guz został usunięty w całości : oligoastrocytoma II WHO.

Rok później byłam już mamą. Mimo wielkiego ryzyka, zdecydowałam się na macierzyństwo, o którym marzyłam od dawna (moja historia została opisana w książce "Matki mężne czy szalone"  autorstwa Marty Dzbeńskiej-Karpińskiej "Izabela" ). Z pojawieniem się Synka na świecie, rozpoczął się najpiękniejszy etap mojego życia,choć choroba nie dawała o sobie zapomnieć. Już w ciąży miałam dwa napady padaczki, dlatego krótko po narodzinach Filipka zrobiono mi rezonans magnetyczny...znowu guz po lewej stronie... Operacja zaplanowana na luty 2012. Do operacji jednak nie doszło, guz zniknął. Cud? Dla mnie tak! Z radością wróciłam do Filipka, mojego promyczka, wierząc że choroba to przeszłość... 

Niestety... W 2013r. po kilku napadach padaczkowych trafiłam na oddział neurologiczny, po rezonansie lekarze nie pozostawili złudzeń. Wznowa! W październiku, w czasie drugiej operacji możliwe było usunięcia tylko połowy guza. Z końcem listopada zaczęłam radioterapię, w sumie aż 30 naświetleń! 

Ciężkie leczenie i rozstanie z Synkiem źle wpływały na moją kondycję fizyczną i psychiczną,ale chęć życia i waga misji jaką mam do wypełnienia, pomogły mi stanąć na nogi. To ten mały Człowiek, który mnie potrzebuje wciąż dodaje mi sił. To głaskanie, Jego małymi rączkami mojej łysej głowy, Jego buziaczki, podziałały jak najlepszy lek. Więź jaka nas łączy jest wyjątkowa, a od czasu kiedy Filipek skończył rok jest jeszcze silniejsza, zrozumie to każda samotna matka jak ja. Tak, ojciec Filipka nas opuścił gdy Synek miał kilkanaście miesięcy. Małe dziecko i chora żona to dla niektórych mężczyzn balast nie do udźwignięcia... A ja musiałam być podwójnie silna, walczyć z chorobą i zmagać się z kłopotami finansowymi, bo w moim stanie nie mogłam pójść do pracy. A mąż nie poczuwał się do jakiegokolwiek wsparcie swojego Syna a tymbardziej mnie. W 2014r zostałam wdową. 

Na szczęście los, czasami i mnie nagradza! Poznałam wspaniałego mężczyznę, który otoczył mnie i mojego Synka troską i miłością. Czujemy się bezpieczni. Tworzymy wspaniałą Rodzinę... 

Jednak tymi słowami nie mogę zakończyć mojej historii, bo pojawiły się ataki padaczki... I kolejna wznowa. Przeszłam już trzecią operację , 18.09.2017r.  Wszystko przebiegło dobrze i guz został usunięty w całości, przez "mojego" neurochirurga. Zbieram kolejny raz siły by zmierzyć się z potworem, który od lat nie pozwala  żyć spokojnie. 

Nie mam wygórowanych marzeń, nie chcę egzotycznych wycieczek,  domu z ogrodem, ani niczego ponad przeciętną. Marzę o spokojnym życiu, o wychowaniu mojego Synka. Marzę o byciu zdrową mamą i żoną. Dla innych  to tak nie wiele. Dla mnie TO wszystko czego pragnę. 

Od lat szukam i czytam, wszystko co dotyczy glejaka, i tu pojawia się nie tylko nikłe światełko, ale realna szansa na wyleczenie. Jest to tak realne i namacalne, jak ludzie którzy przeszli przez to leczenie. Są zdrowi! Są wyleczeni! 

Terapia ta jest bardzo kosztowna, wieloetapowa, do tego dochodzi specjalna dieta, suplementy i witaminy. Ani sama, ani z pomocą rodziny, nie uzbieram takiej kwoty. Stąd moja prośba i błaganie o pomoc! 

Błagam w swoim imieniu, w imieniu mojego Męża, mojej Mamy... A przede wszystkim w imieniu mojego ośmioletniego Synka -bo żadne dziecko nie powinno dorastać bez mamy... 

<3 Proszę pomóż mi wygrać.  Niech ten dziewiąty rok walki będzie dla mnie tym szczęśliwym, niosącym nadzieję i siłę...

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś  mnie wesprzeć kwotą wyższą niż 4900,proszę o wcześniejszy kontakt. 

Pieniążki zza granicy można przelewać przez PayPal. 

Pozdrawiam gorąco wszystkich i życzę dużo zdrówka! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Krzyżanowska - awatar

  Izabela Krzyżanowska

  30.10.19
  30.10.19

  Moi Mili, minął wrzesień,minął październik. Wiele dobrych,pięknych momentów za nami...ale też sporo stresów i ciężkich dni,zwłaszcza gdy wróciła depresja :( W skrócie : - w piersiach ,sprawiedliwie ,po jednym guzie w każdej -no i żeby dopełnić rewelacje ,żebym nie czuła niedosytu,prawy jajnik zyskał także kolegę ... Sił mi brak. Ludzi wokół coraz mniej...tylko depresja trwa wytrwale. Muszę zakasać znowu rękawy i walczyć. Już tylko dieta nie wystarczy,ale potrzeba mi solidnej dawki suplementów! Dlatego z tego miejsca,PONOWNIE PROSZĘ,o wsparcie mojej zbiórki...przytulam i dziękuję <3 Izabela

  Zdjęcie aktualizacji 39 160

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  13.11.19
  13.11.19

  Z serca życzę Ci dużo siły i zdrowia, jesteś wspaniała kobieta i mama ❤️

  • Izabela Krzyżanowska - awatar

   Izabela Krzyżanowska - Organizator zbiórki

   14.11.19
   14.11.19

   Dziękuję pięknie :*

 • Kinga Witt-Kapuścińska - awatar

  Kinga Witt-Kapuścińska

  12.11.19
  12.11.19

  Trzymam kciuki ❤🌹🌷🐞dużo szczęścia 🐞🌷🐞🐞🐞

  • Izabela Krzyżanowska - awatar

   Izabela Krzyżanowska - Organizator zbiórki

   12.11.19
   12.11.19

   Dziękuję!

 • Oliwia - awatar

  Oliwia

  12.11.19
  12.11.19

  Izka, wspieram Cię myślami i całym sercem :*

  • Izabela Krzyżanowska - awatar

   Izabela Krzyżanowska - Organizator zbiórki

   12.11.19
   12.11.19

   dziękuję <3

 • Marcin Eichelberger - awatar

  Marcin Eichelberger

  06.11.19
  06.11.19

  Wracaj do zdrowia, rudzielcu :-)

  • Izabela Krzyżanowska - awatar

   Izabela Krzyżanowska - Organizator zbiórki

   07.11.19
   07.11.19

   dziękuję Ci, Marcinie :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.19
  31.10.19

  Powodzenia!

  • Izabela Krzyżanowska - awatar

   Izabela Krzyżanowska - Organizator zbiórki

   09.11.19
   09.11.19

   Dziękuję

43 260 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 790 osób
Wpłać teraz
 
Izabela Krzyżanowska - awatar

Izabela Krzyżanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 790

Ajron - awatar
Ajron
20
Kasia - awatar
Kasia
50
Krzysztof Omieljańczuk - awatar
Krzysztof Omieljańczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Z - awatar
Paweł Z
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Asia - awatar
Asia
10
Magdalena Kaczor - awatar
Magdalena Kaczor
10
Ewelina Szymańska - awatar
Ewelina Szymańska
10
Katarzyna Markiewicz - awatar
Katarzyna Markiewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij