Opinie o Pomagam.pl

Codziennie osoby takie jak Ty zbierają potrzebną kwotę na to, co ważne dla siebie i bliskich ❤️

Sprawdź opinie o prowadzeniu zbiórek pieniędzy na Pomagam.pl i stwórz swoją zrzutkę na dowolny cel - za darmo i bez opłat.

Chłopiec przytula mamę

Tworzycie narzędzie, które ratuje wiele żyć, spełnia wiele marzeń. Tym razem owo narzędzie uratuje mojego ukochanego psa Arnoldzika 🐶 Dziękujemy!

Są Państwo wspaniali, jeżeli chodzi o kontakt. W swojej karierze związanej z pomaganiem korzystałam z wszystkich dostępnych portali zbiórkowych, jednak jakość obsługi, którą Państwo przedstawiają, to mistrzostwo świata 🏆 Wszystko szybko, precyzyjnie i dokładnie wyjaśnione. Z ręką na sercu polecam każdemu Pomagam.pl.

Chciałam wyrazić swoją ogromną wdzięczność za pracę, jaką wykonuje Państwa Zespół 🙏 Podziwiam aplikację i cały system, dzięki któremu darczyńcy mogą wpłacać swoje pieniądze w tak gładki, wymagający zaledwie paru kliknięć sposób.

Ja natomiast, ze swojej strony, mam łatwość wysyłania im podziękowań za wpłatę, informowania darczyńców o kolejnych inwestycjach za ofiarowane przez nich pieniądze i aż nie mogę uwierzyć, ile udogodnień mam do swojej dyspozycji, aby móc tą zbiórką zarządzać, jak łatwa w obsłudze i przejrzysta jest platforma, którą Państwo stworzyliście. I to wszystko bezpłatnie!

Dziękuję, że jesteście, bo dzięki Wam spotkałem wielu ludzi, którzy bezinteresownie chcieli pomóc 🥰

To dzięki Państwa koordynacji i ogromnemu zaangażowaniu w prowadzeniu tego portalu, wiele osób potrzebujących może korzystać z "dobrych serc" ofiarodawców, których jak się okazuje jest również naprawdę wiele.

Zbieraj pieniądze w 3 prostych krokach

Stwórz zbiórkę

Założenie zbiórki jest darmowe i trwa 5 minut. Nie martw się! Prosty i zrozumiały panel przeprowadzi Cię przez cały proces.

Promuj swoją zbiórkę

Opowiedz o zbiórce bliskim i znajomym. Udostępnij ją w social mediach. Skorzystaj z funkcji serwisu Pomagam.pl.

Wypłać pieniądze

Szybko i bezpiecznie! Wypłać zebrane fundusze na wybrane przez Ciebie konto bankowe, kiedy chcesz.

Każdy cel jest ważny

Na Pomagam.pl możesz prowadzić zbiórkę na dowolny cel, od kosztownego leczenia aż po realizację marzeń. Za darmo i bez opłat. Sprawdź, na co zbierają inni i załóż swoją zbiórkę już dziś!

Napisz do nas

Masz pytania? Chcesz założyć swoja pierwszą zbiórkę, ale nie wiesz, jak zacząć. Skontaktuj się z nami! Jesteśmy po to, by pomagać ❤️

Telefon
+48 22 602 27 37
*Nasza Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 14:00 i 16:00 - 20:00.

Internetowe zbiórki pieniędzy - za darmo i bez prowizji

Internetowe zbiórki pieniędzy to skuteczny sposób na zbieranie funduszy na dowolny cel. Serwis Pomagam.pl, lider crowdfundingu w Polsce, umożliwia każdemu uruchomienie własnej zrzutki całkowicie za darmo, bez opłat i prowizji. Jest to łatwe, szybkie i bezpieczne. Wystarczy kilka chwil, by zbierać pieniądze online na to, czego najbardziej potrzebujesz Ty lub Twoi bliscy. Pokaż więcej

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij