Zbiórka Ratujemy końskie życie Pajęczno! - miniaturka zdjęcia

Ratujemy końskie życie Pajęczno!

Roksana Kałuszyner - awatar

Roksana Kałuszyner

Organizator zbiórki

BĄDŹ GŁOSEM TYCH KTÓRZY SAMI NIE MOGĄ PROSIĆ O POMOC !

Kochani ! 
Mam Cel , który pragnę spełnić , jest mnóstwo koni i zwierząt które potrzebują pomocy i miłości człowieka. Przyglądając się jak działają wszystkie organizację na rzecz zwierzą i jak bardzo pomagają tym które najbardziej tego potrzebuję , łza kręci się w oku , bo jednak są ludzie którzy mogą odmienić lost zwierząt który zgotował im człowieka. Oglądałam dużą ilość filmów które ukazywał brutalne sceny traktowania koni na Targach oraz poza nimi . Trudno sobie wyobrazić jak można tak traktować istotę która czuje i pragnie tego samego co człowiek ...MIŁOŚCI ...

POSTANOWIŁAM URATOWAĆ CHOĆ JEDNO KOŃSKIE ŻYCIE ! 
Przechodząc do sedna sprawy niebawem odbędzie się Targ Koni w Pajęcznie , dokładnie 13 maja 2017 roku . Pragnę pojechać na ten targ i ocalić  końskie życie która będzie potrzebować tego najbardziej tej troski i opieki jaką powinien obdarzyć ją człowiek. Wyjaśniając " chodź jedno końskie życie " Ciężko pogodzić mi myśli że mogę uratować tylko jednego konia. Każdy z nas pragnąłby uratować ich jak najwięcej ( decyzja będzie cieżka ).Ja! osobiście nie mogę pozwolić sobie na większą grupę tych wspaniałych istot. Nie dałabym rady  udźwignąć brzemienia tak wielkiej odpowiedzialności. Przykro mi że nie mogę uzbierać tej kwoty samodzielnie , ponieważ jest to za mały odstęp czasu , i jestem zmuszona Was ! Kochani  !prosić o Pomoc ! Nasz zaprzyjaźniony stajenny zarezerwował w pobliskiej stajni boks dla jednego  wybrańca. Na utrzymanie podopiecznego oraz wszelkie zabiegi weterynaryjne w trakcie Targów oraz poza nimi , a także zabiegi kosmetyczne kopyt  posiadam w 100%.
Cena którą ustaliłam na zbiórce jest dość wysoka,( dla mnie aż nie realna) nie dlatego aby zebrać jak najwięcej pieniędzy lecz dlatego że ceny końskich żyć na Targach są olbrzymie ( Kwota która zostanie już po zakupie , zostanie przeznaczona dla fundacji które również będą wykupować konie z Targów w Pajęcznie. )
informacje ;
Wszystko co będzie się działo na targach , a także po zakupie konia , będzie opublikowane i wstawiane na bieżąco na stronie . Ukażą się  również rozliczenia po zakończeniu mojej akcji !
PROSZĘ OCALMY JEDNO KOŃSKIE ŻYCIE , RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO !

Roksana Kałuszyner - awatar

Roksana Kałuszyner

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Łukasz Kiciński - awatar
100
Łukasz Kiciński
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Łukasz Kiciński - awatar
100
Łukasz Kiciński
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij