Zbiórka Bliska Wygrana z Rakiem - zdjęcie główne

Bliska Wygrana z Rakiem

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krysia Przerwa - awatar

Krysia Przerwa

Organizator zbiórki

 Moja walka z nowotworem mózgu rozpoczeła się w 1990 r . Jako młoda matka dwójki dzieci, po tragicznej  diagnozie  rozpaczliwie rozpoczełam walkę z czasem . Po 7-miu operacjach i radio terapi

 udało się po 19 latach leczenia zaleczyłam raka  mózgu jestem pod kontrola i mam nadzieje że nowotworu już nie będzie bo następnej operacji mój stan psychicznynie przeżyje.Jedyna pozostałość po leczeniu to padaczka pourazowa, nie marwi mnie to bo żyje i cieszę się zyciem każdego dnia 


 Moja rdość nie trwała dłudo botylko 9 miesięcy gdyż przez nieudolność lekaża źle zdiagnozowałmoją chorobę i dowiedziałam się że mam raka płuc bardzo długoodwelekal operacje przez co komurki nowotworowe zdążyły przedostaćsie do krwioobiegu . PO zabiegu i badach chstopadologicznemu okazało się że ten nowotwór jest odporny na chemio i radio terapie,więc zostałam natychmiast wypisana do domu, bez alternatywnego dalszego leczenia. Informując mnie ze ten nowotwór jest nie wyleczalny, więc ponownie rozpoczełam poszukiwania i walkę z czasem .

Moja sąsiadka dała mi namiar na prywatna klinikę  Niemiecką która ma filię w Polsce ( Immunomedica) leczenie kosztuje ale dają mi duże szanse na wyleczenie, tylko potrzebuję wsparcia finansowego na kosztowne badania które robione są w Niemczech  badają ilość komórek nowotworowych we krwi oczwywiście takie  badania  nie są refundowane przez NFZ  
dodatkowo. Potwierdzam leczenie rachunkami które otrzymuje podczas wizyt na dzien dzisiejszy potrzeba pomoc w kwocie 

15 tysięcy zł. Proszę wszystkich o wspardzie finansowe, ogromnie dziękuje wszystkim którzy mi pomogli każda złotówka jest dla mnie ważna gdyż już nie stać mnie na dalsze leczenie :( 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Krysia Przerwa - awatar

Krysia Przerwa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij