Zbiórka Pokonajmy glejaka!!!! - zdjęcie główne

Pokonajmy glejaka!!!!

10 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Zalewicz - awatar

Klaudia Zalewicz

Organizator zbiórki

Razem pokonajmy glejaka!!!!!


Mam na imię Klaudia, jestem córką wspaniałego człowieka, który bardzo chce żyć..., który ma dla kogo żyć. Ponieważ mocno wierzę w ludzką, wzajemną pomoc postanowiłam zwrócić się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc w uzbieraniu pieniążków na leczenie, które może uratować mojego ukochanego tatę. Niestety lek, który może pomóc, jest bardzo drogi a mojej mamy nie stać na taką kurację, jest jedyną żywicielką rodziny w tej chwili. 

Mój kochany tato Marek ma 50lat, ma wspaniałą żonę ( moją mamę ), dla której jest całym światem, ma dwoje kochających dzieci ( ja i mój jeszcze niepełnoletni brat Aleksander ), zięcia z którym mieli wspaniałe, wspólne marzenia na założenie firmy rodzinnej, no i ma najmniejszy, bo dopiero 9 miesięczny skarb-swoją wnuczkę, której tak bardzo nie mógł się doczekać....wspaniali ludzie, proszę razem, nie pozwólmy paskudnemu rakowi odebrać mojemu tacie tego wszystkiego!!!!! 


Tato jest obecnie po pierwszej operacji wycięcia guza, niestety jest to taki rodzaj guza, który często szybko odrasta i bez odpowiednich środków finansowych nie da rady się go pozbyć, zatrzymać :( 

Nie wyobrażam sobie życia bez taty i zrobię wszystko aby mu pomóc. Codziennie sobie powtarzam, że glejak to nie wyrok, ale trzeba bardzo mocno wierzyć i mocno walczyć, ale niestety bez pieniążków może być to niewykonalne.

Kochani, każda złotówka, każda symboliczna kwota może przybliżyć nas do szczęścia i spełnienia marzeń...a właściwie jednego marzenia...żeby tata mógł spędzić z nami jeszcze wiele lat, żeby mógł nacieszyć się swoją wnuczką, bo ona go też bardzo potrzebuje...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Zalewicz - awatar

Klaudia Zalewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij