Zbiórka Mikus po wypadku - miniaturka zdjęcia

Mikus po wypadku

Mikus po wypadku

116 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Mirella Wolniewicz - awatar

Mirella Wolniewicz

Organizator zbiórki

Kochani proszę o pomoc dla Mikusia kotka trzy miesięcznego.Mikusia małego dwa miesiące temu przygarneła moja koleżanka do domu porzuconego bezdomnego .Minus młody kotek zabierał tyle energii że wypadł z drugiego piętra przez okno .Do zdarzenia doszło wczoraj 16 08 2019 .Minus nie chodzi na tylnie łapki. Przychodnia weterynaryjna udzieliła pierwszej pomocy robiąc zdjęcie kręgosłupa ale nie widać czy rdzeń jest uszkodzony .Drugi dzień wspólnie pokrywamy koszta leczenia ,nawadniania lekarstw przeciw bólowych .Kotek co dziennie teraz będzie dostawał nawadnianie i antybiotyki.Polecono nam rezonans w Wrocławiu koszt 1000zl .jeżeli kotek ma uszkodzony rdzeń pozostaje nam zakupić wózek inwalidzki gdzie koszt wynosi 400 zł. Co dziennie teraz są potrzebne pieniążki na wizyty w przychodni .Kochani ludzie dobrej woli błagam o pomoc dla Mikusia martwimy sie o kotka nie chcemy żeby odszedł. Gdy po rezonansie okaże się że Mikus nie będzie nigdy chodził zrobimy wszystko by nauczył się chodzić o wózku inwalidzkim. Tak kochane dziecko kocie chce żyć i być przy koleżance Iwonie, tak bardzo widać jak kotek chce zostać przy koleżance. Pieniążki tylko i wyłącznie są i będą przeznaczone dla kotka .Ja pomagam z dobrego serca w niejednej instytucji i osobom prywatnym którzy mają psy koty .Najgorsze jest to że świata nie możemy zmienić i okrucieństwa wobec zwierząt na całym świecie. Proszę o pomoc każda złotówka się liczy. Kiedy zabierzemy pierwszy 1000 zł jedziemy od razu na badanie do Wrocławia. Ja z Iwoną nie jesteśmy w stanie tyle pieniędzy wydać na badanie leczenie i wózek inwalidzki. Z góry serdecznie dziękuję ludziom dobrej woli .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Mirella Wolniewicz - awatar

    Mirella Wolniewicz

    29.10.19
    29.10.19

    Kochani dziekuje za każdą pomoc dla kotka mikus ma sie dobrze dzięki leczeniu i jego właścicielce tą kwotę 100zl gdy się zasługują pieniążki przekażę dla fundacji Tara .Koniki będą miały za te pieniążki sianko na zimę

116 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Mirella Wolniewicz - awatar

Mirella Wolniewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Ewa Janik - awatar
Ewa Janik
50
Bo trzeba - awatar
Bo trzeba
20
Boze - awatar
Boze
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Bożena - awatar
Bożena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij