Zbiórka Bespieczeństwo na zimę w altance - miniaturka zdjęcia

Bespieczeństwo na zimę w altance Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bespieczeństwo na zimę w altance - zdjęcie główne

Bespieczeństwo na zimę w altance

1 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioletta Nowicka-Kaczmarek - awatar

Wioletta Nowicka-Kaczmarek

Organizator zbiórki

Jestem 58 letnią wdową od prawie roku. Mój ukochany Mąż po długiej walce z rakiem odszedł. Jestem zupełnie sama, jestem jedynaczką i mam jedynie syna ,który mieszka daleko i spłaca swoje mieszkanie, pracuje w korporacji 6-7  dni w tygodniu po 10-12 h. Wesprzeć może mnie jedynie przez telefon. Po śmierci Radzia próbowałam popełnic samobójstwo, ale przypadek zrządził i odwiedził mnie znajomy z innego miasta i mnie odratowali. A więc muszę żyć.Mieszkam na działce w rod którą udostepnił mi syn. Latem jest spokojnie, ale gdy nadchodzi zima oblewa nie zimny pot przed zimnem, cieknącym dachem .Bardzo podupadłam na zdrowiu po tej tragedii, reumatoidalne zapalenia stawów, czekam na operację kręgów szyjnych i rekonstrukcje stopy.Na dodatek wykryto u nie zaawansowaną jaskre i od choroby Radzia mam silną depresję. Pracuje fizycznie czasem po 12 h i zarabiam 2000 zł . Coraz ciężej  i to idzie, ale nie mam wyjścia. Zapłacę rachunki, raty za leczenie Radzia, ,trochę odłożyłam na węgiel ale nawet nie mam połowy. Każdą naprawę której sama nie potrafię zrobić kosztuje. Na naprawę dachu, kupno nowego pieca już mnie nie stac,czy doprowadzenie normalnie prądu, bo to co widać na zdjęciu grozi zapaleniem, a pożyczka nie wchodzi w grę, bo mnie na nią po prostu nie stać. Oboje mieliśmy ciężkie życie ,dorabialiśmy się od zera (Radzio to była tzw.złota rączka), niestety odszedł w męczarniach. Dziś były by jego 55 urodziny. Proszę pomóżcie jeśli możecie czy finansowo czy rzeczowo. Będę wdzięczna za każdy najmniejszy gest z Waszej strony) Bezradna

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wioletta Nowicka-Kaczmarek - awatar

  Wioletta Nowicka-Kaczmarek

  10.09.2019
  10.09.2019

  W Poznaniu leje jak z cebra i się zaczęło cieknięcie dachu w kuchence. Ciężko mi się oddycha przez astmę a w nocy kaszel budzi mnie kilka razy. Inhalatory nie pomagają, a na naprawę kawałka dachu mnie nie stać. Pomóżcie bo jest coraz gorzej, to jedyne miejsce na ziemi gdzie dzieki synowi mogę przebywać. Później opiszę jak potoczyło się to ,że wylądowałam na działce...

  Zdjęcie aktualizacji 36 976

1 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioletta Nowicka-Kaczmarek - awatar

Wioletta Nowicka-Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij