Zbiórka Uratuj mojego synka Maksia - zdjęcie główne

Uratuj mojego synka Maksia

10 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Julia Wyszyńska - awatar

Julia Wyszyńska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 5 miesięcznego Maksia. Urodził się jako piekny chłopiec 13 czerwca. Niestety moje szczęście nie trwało długo, kilka dni po jego przyjściu na świat lekarze zdiagnozowali u niego zespół Fallota. Jest to choroba której rozwiązaniem może się okazać jedynie operacja a każda sekunda zwlekania bardziej pogarsza stan, gdyż wraz z wiekiem zwiększa się aktywność dziecka. Gdy usłyszałam diagnozę, byłam zdruzgotana. Nie wiedziałam co robić, gdyż niestety nie dysponuje aż tak wielkimi funduszami ani nawet w najgorszych snach nie przypuszczałam ze mojego maluszka spotka coś tak strasznego. Udało mi się znaleść klinikę oraz wybłagać o nie odległy termin. Jeśli wszytko poszłoby po mojej myśli termin mamy na 4 lutego. Założyłam konto na pomagam bo to chyba jedyny sposób bym mogła uratować synka, i uwolnić go od tej wstrętnej choroby. Liczy się teraz dla mnie każdy grosz i każdy gest! Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie. Bardzo wiele to dla mnie znaczy w tym ciężkim dla mnie czasie. Pozdrawiam Jolanta Miłosz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Julia Wyszyńska - awatar

Julia Wyszyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij