Zbiórka Aparat dla rozwinięcia pasji - miniaturka zdjęcia

Aparat dla rozwinięcia pasji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aparat dla rozwinięcia pasji - zdjęcie główne

Aparat dla rozwinięcia pasji

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Adamczewski - awatar

Łukasz Adamczewski

Organizator zbiórki

Cześć.

Jestem Łukasz, mam 21 lat i mieszkam w Łodzi. Na co dzień uczęszczam na studium o kierunku elektroradiologii po tym planuję studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, zmuszony byłem wybrać najpierw studium przez problemy życiowe, który utrudniały mi podjęcie studiów.

Moją największą pasją jest fotografia, jednak mojej rodziny nie stać na zakup nowego dobrego aparatu, sam chciałbym podjąć się pracy i kupić go za własne pieniążki, niestety mam bardzo dużo obowiązków na swojej głowie, jestem jedyną otuchą rodziny, a dlaczego to już wyjaśniam. Niestety rok 2016 nie był dla mnie i mojej rodziny pobłażliwy. Najpierw zaczęło się od zawału mojego dziadka, z którym jestem bardzo zżyty. Gdy zabrali go do szpitala okazało się, że konieczny będzie zabieg, ostatecznie zabieg odbył się po trzech dniach, operował go nawet syn doktora Religii, który pracuje obecnie w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Sama operacja się powiodła, jednak podczas dostał udaru i została sparaliżowana jego lewa strona, dla dziadka był to szok, ponieważ po 70 latach była to jego pierwsza wizyta, dla nas również, ponieważ dziadek mieszkał z moją babcią, której bardzo pomagał. Babcia choruję na białaczkę, całe szczęście nie na tą najgroźniejszą, na razie leczenie odbywa się w formie chemioterapii, bądź transfuzji krwi. Dziadek wyszedł dopiero po trzech miesiącach ze szpitala, jednak już o balkoniku, zmiana jest widoczna do dnia dzisiejszego i trzeba im pomagać przy podstawowych funkcjach życiowych. Pozostaję z tym wszystkim głównie sam, ponieważ mój tata dużo pracuje, a mama jest po bardzo złośliwym nowotworze - mięsaku. Walka była w 2011 roku, jednak całe szczęścia do dnia dzisiejszego zwycięska, dzięki doktorowi Rutkowskiemu z Centrum Onkologii w Warszawie. Mógłbym tak o tym wszystkim pisać, ale myślę, że osoba z boku pomyśli iż kłamię, ja sam teraz przeżywam wracając myślami do tego co było. Mógłbym wspomnieć jeszcze o drugich dziadkach, babcia przeżyła trzy nowotwory i tętniaka mózgu, jednak z miesiąca na miesiąc pojawia się coś nowego co daje pewną niepewność co dalej, u drugiego dziadka zdiagnozowano niedawno Alzheimera...

Mimo tego wszystkiego staram się być podporą i pocieszeniem dla całej rodziny, zawsze twardy i nieugięty, pocieszający babcie, że będzie lepiej przed kolejną chemioterapia, czy zabiegiem na endoprotezę biodra, która planowo ma odbyć się 30 marca.

Jednak takim moim skromnym marzeniem jest... wyrwać się w jednej wolnej chwili, chociaż na godzinę na jakąś sesję zdjęciową, staram się robić zdjęcia telefonem, czego próbka jest u góry, ale wiadomo, że telefonem nie zrobi się tego samego co profesjonalnym aparatem.

Każda złotówka będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem, które będzie jeszcze bardziej wzmacniało moją wiarę w ludzkość.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Adamczewski - awatar

Łukasz Adamczewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij