Zbiórka Wyjście z dołu finansowego - zdjęcie główne

Wyjście z dołu finansowego

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Orłowski - awatar

Tomasz Orłowski

Organizator zbiórki

Kilka lat temu założyłem firmę. Na początku handlowałem przez internet i wszystko było OK. Po jakimś czasie zapragnąłem rozszerzyć działalność i otworzyłem w spółce ze znajomym serwis motocyklowy. Nadmienię, że motocykle od zawsze były moją pasją. Niestety trafiłem na złych ludzi i niestety się pogrążałem coraz bardziej. 

Na dzień dzisiejszy znalazłem już dobrą pracę i pożegnałem się z działalnością gospodarczą. 

Zostały mi po tym niestety długi i teraz komornicy mnie pogrążają coraz bardziej.

Nie chodzi mi o to aby dostać takie pieniądze. Bardzie zależy mi na tym aby dostać kredyt na taką sumę i gdyby się ktoś trafił, kto mógłby mnie wspomóc w tym to szczerze i przed Bogiem dziękuję. Niestety ja nie jestem na siebie w stanie dostać żadnego kredytu.

Jak pisałem wcześniej mam obecnie bardzo dobrą pracę i byłbym w stanie spłacać swoje zobowiązanie gdybym tylko mógł skonsolidować wszystkie swoje obecne zobowiązania i płacić jedną ratę. Niestety moja obecna sytuacja mi na to nie pozwala. Jest tylu wierzycieli, że każdy w tym jednym momencie chce, a ja niestety nie jestem w stanie tego zrobić naraz i odsetki rosną i powiększają mój dług.

Gdybym miał 100 tyś. to spłacam wszystkich i oddaje jednej osobie w ratach, na które mnie stać.

Mam Kochającą rodzinę, żonę i trzech synów. Chciałbym im oszczędzić dalszych wyrzeczeń związanych z moimi błędnymi decyzjami.

Najlepiej kontaktować się ze mną przez maila [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Orłowski - awatar

Tomasz Orłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij