Zbiórka Wyjście z dołu finansowego - miniaturka zdjęcia

Wyjście z dołu finansowego

Zbiórka Wyjście z dołu finansowego - zdjęcie główne

Wyjście z dołu finansowego

0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Tomasz Orłowski - awatar

Tomasz Orłowski

Organizator zbiórki

Kilka lat temu założyłem firmę. Na początku handlowałem przez internet i wszystko było OK. Po jakimś czasie zapragnąłem rozszerzyć działalność i otworzyłem w spółce ze znajomym serwis motocyklowy. Nadmienię, że motocykle od zawsze były moją pasją. Niestety trafiłem na złych ludzi i niestety się pogrążałem coraz bardziej. 

Na dzień dzisiejszy znalazłem już dobrą pracę i pożegnałem się z działalnością gospodarczą. 

Zostały mi po tym niestety długi i teraz komornicy mnie pogrążają coraz bardziej.

Nie chodzi mi o to aby dostać takie pieniądze. Bardzie zależy mi na tym aby dostać kredyt na taką sumę i gdyby się ktoś trafił, kto mógłby mnie wspomóc w tym to szczerze i przed Bogiem dziękuję. Niestety ja nie jestem na siebie w stanie dostać żadnego kredytu.

Jak pisałem wcześniej mam obecnie bardzo dobrą pracę i byłbym w stanie spłacać swoje zobowiązanie gdybym tylko mógł skonsolidować wszystkie swoje obecne zobowiązania i płacić jedną ratę. Niestety moja obecna sytuacja mi na to nie pozwala. Jest tylu wierzycieli, że każdy w tym jednym momencie chce, a ja niestety nie jestem w stanie tego zrobić naraz i odsetki rosną i powiększają mój dług.

Gdybym miał 100 tyś. to spłacam wszystkich i oddaje jednej osobie w ratach, na które mnie stać.

Mam Kochającą rodzinę, żonę i trzech synów. Chciałbym im oszczędzić dalszych wyrzeczeń związanych z moimi błędnymi decyzjami.

Najlepiej kontaktować się ze mną przez maila [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Tomasz Orłowski - awatar

Tomasz Orłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij